Pomoc drogowa Ruda Śląska

Holowanie samochodu wymaga wykorzystania odpowiednich maszyn i urządzeń, którymi dysponuje nasza pomoc drogowa Borys Team w Rudzie Śląskiej, gdzie posiadamy jeden z naszych oddziałów. Możemy zaoferować Ci o wiele więcej usług, między innymi naprawę pojazdu na miejscu awarii lub wypadku, o ile jest to możliwe. Jeśli nie, odholujemy Twój samochód do najbliższego warsztatu i zapewnimy możliwość pozostawienia go na naszym bezpiecznym parkingu, jeśli zajdzie taka konieczność.

Możesz do nas zadzwonić zawsze wtedy, gdy zatrzaśniesz kluczyki w aucie, nie będziesz mógł go odpalić przy zimowych mrozach, albo braknie Ci paliwa. Pomoc drogowa przyjedzie do Ciebie, gdy znajdziesz się w rowie i będziesz wymagał specjalistycznej wyciągarki, aby Twój samochód ponownie znalazł się na czterech kołach na prostej drodze. Oferujemy także holowanie motocykli, quadów, maszyn budowlanych czy innych, nietypowych urządzeń mechanicznych.

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy drogowej?

Kompleksowy zakres usług, natychmiastowa reakcja na wezwanie klienta i możliwość naprawy samochodu na miejscu zdarzenia sprawiają, że stanowimy nieocenione wsparcie dla kierowców w stresujących sytuacjach. Holowanie pojazdu nie musi być drogie! Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Nie tylko Ruda Śląska - gdzie jeszcze możesz wezwać naszą lawetę?

Oferujemy autolawetę w naszym oddziale znajdującym się w Rudzie Śląskiej, niemniej autoholowanie, jak i wszechstronną pomoc świadczymy również w takich miastach Aglomeracji Śląskiej jak: C
Chorzów, Piekary Śląskie Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Tychy, Czeladź i Siemianowice Śląskie oraz Bielsko-Biała.

Kiedy może Ci się przydać pomoc drogowa?

Nigdy nie wiadomo, kiedy zdarzy Ci się awaria - samochód nagle odmówi posłuszeństwa gdzieś na środku polnej drogi, albo na autostradzie. Może będziesz uczestnikiem kolizji lub wypadku, a Twój samochód nie będzie nadawał się do kontynuowania podróży. W każdej takiej chwili możesz zamówić holowanie auta z Borys Team w Rudzie Śląskiej. Przyjedziemy do  Ciebie również wtedy, gdy Twoje auto znajdzie się w rowie i będzie wymagało wyciągnięcia, albo kiedy zatrzaśniesz w środku pojazdu kluczyki.

Zakres usług pomocy drogowej w Rudzie Śląskiej

Całodobowa pomoc drogowa na terenie Aglomeracji Śląskiej obejmuje:

pomoc

* holowanie samochodów osobowych,
* holowanie: Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Piekary Śląskie, Katowice,
* transport motocykli i quadów,
* holowanie maszyn, wózków widłowych, sprzętu budowlanego,
* transport nietypowych urządzeń,
* wyciąganie pojazdów z rowów - laweta z wyciągarką lub HDS,
* drobne naprawy na miejscu pomoc drogowa,
* dowóz paliwa i uruchomienie pojazdu,
* awaryjne odpalanie pojazdu,

Umożliwiamy Zabezpieczenie Pojazdu na Własnym Parkingu

Zapewniamy Niskie Ceny Napraw Dzięki Własnemu Warsztatowi

Laweta - zawsze szybko i profesjonalnie!

Zadzwoń do nas za każdym razem, gdy potrzebujesz pomocy na drodze.

Cennik pomocy drogowej w Rudzie Śląskiej

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z nieuszkodzonym zawieszeniem, kołem i układem kierowniczym (auto może nie odpalać),
0 zł (w cenie kursu)

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z uszkodzonym zawieszeniem, kołem i/lub układem kierowniczym,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Holowanie samochodów osobowych na terenie Siemianowic Śląskich,
od 80 zł netto

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 100 km w jedną stronę),
od 2 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 200 km do 300 km w jedną stronę),
od 1,6 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (powyżej 300 km w jedną stronę),
od 1,5 zł netto/km

Dojazd do klienta, opłata pobierana przy nieudanej naprawie i rezygnacji z holowania (na terenie Siemianowic Śląskich),
od 60 zł netto

Holowanie po godzinie 22.00 oraz w dni wolne od pracy,
ustalane indywidualnie

Wyciąganie pojazdu z rowu,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Dowóz paliwa na terenie Siemianowic Śląskich,
od 60 zł netto

Dowóz paliwa poza Siemianowicami Śląskimi,
ustalane indywidualnie

Awaryjne odpalanie (uruchomienie auta w zimie),
od 70 zł netto

Autoholowanie i laweta - tanio w Rudzie Śląskiej i okolicach

Nasza tania laweta to sposób na odholowanie samochodu w korzystnej cenie. Poza konkurencyjnymi stawkami za usługi autoholowania oferujemy także wysoką jakość usług. Postaramy się dotrzeć do Ciebie jak najszybciej od chwili otrzymania zgłoszenia. Nasza pomoc drogowa działa całodobowo - również dni w wolne od pracy. Śmiało możesz do nas dzwonić w nocy - holowanie samochodów po godzinie 22 także znajduje się w naszej ofercie.

Zapewnimy tanie holowanie na obszarze Śląska - Rudy Śląskiej, pobliskich miast oraz okolicznych, mniejszych miejscowości. Cennik naszej lawety nie jest ściśle określony - to, ile zapłacisz za usługę, zależy od dystansu, jaki musimy pokonać, jadąc do Ciebie i przewożąc w wybrane miejsce Twój samochód. Indywidualnie ustalamy stawki w przypadku autoholowania w nocy i w dni wolne od pracy - zawsze jednak dbamy o to, by Klient był zadowolony z warunków i realizacji usługi.

Holowanie aut bez względu na model i gabaryty

Pomożemy Ci bez względu na to, czy jesteś właścicielem samochodu osobowego, czy kierowcą auta dostawczego. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi jesteśmy w stanie zapewnić transport dowolnego pojazdu. Wiedza i doświadczenie zdobywane podczas wielu interwencji drogowych sprawiają, że nasze usługi są przeprowadzane sprawnie, skutecznie i z zachowaniem maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Oferujemy:

  • holowanie samochodów osobowych,
  • holowanie samochodów dostawczych,
  • holowanie samochodów terenowych,
  • holowanie samochodów ciężarowych,
  • holowanie busów,
  • holowanie motocykli.

Radzimy sobie także w przypadku niestandardowych zleceń. Nasza laweta jest przystosowana do przewozu rozmaitych pojazdów (quadów, wózków widłowych), ale nie tylko. Oferujemy również transport maszyn przemysłowych. Skontaktuj się z nami bez względu na to, jakim samochodem dysponujesz. Holujemy auta różnych marek i modeli, o dowolnym przeznaczeniu i gabarytach.

Autopomoc w Rudzie Śląskiej - w jakich sytuacjach warto poprosić nas o pomoc?

Pomożemy Ci wtedy, kiedy tego potrzebujesz - bez względu na to, czy w środku dnia utknąłeś na zatłoczonym parkingu, czy Twój samochód odmówił posłuszeństwa wieczorem na polnej drodze. Z naszej pomocy drogowej skorzystasz także na autostradzie A4 biegnącej przez Katowice i na drogach szybkiego ruchu. Dojedziemy do Ciebie i przewieziemy Twój pojazd do najbliższego serwisu samochodowego, abyś mógł jak najszybciej zlecić jego naprawę. W przypadku drobnych awarii oferujemy innego typu pomoc drogową. Część prac jesteśmy w stanie wykonać na miejscu, bezpośrednio na drodze. Dzięki temu czas naprawy zostaje zminimalizowany, a Ty możesz szybko wrócić do kontynuowania przerwanej podróży.

Wezwij nas, jeżeli potrzebujesz usługi w zakresie pompowania lub wymiany koła. Możesz zlecić naszej ekipie również awaryjne uruchamianie bądź otwieranie samochodu. Bezpośrednio na drodze jesteśmy w stanie także wymienić żarówki w reflektorach bądź bezpieczniki. Oferujemy też dowóz paliwa dowolnego rodzaju, w wybranej przez Klienta ilości.