Wynajem auta z OC sprawcy - Siemianowice Śląskie i Czeladź

Jeżeli miałeś kolizję nie ze swojej winy i samochód, którym na co dzień się poruszasz, został uszkodzony - pomożemy Ci. W naszej wypożyczalni aut z OC sprawcy znajdziesz pojazd, który zapewni Ci mobilność na czas naprawy Twojego samochodu. Oferujemy wynajem aut na terenie Siemianowic Śląskich i Czeladzi. Zgłoś się do nas, aby bez przeszkód dojeżdżać do pracy, odwozić dzieci do szkoły lub udać się w od dawna planowaną, samochodową podróż!

Wypożyczenie auta z OC sprawcy w Siemianowicach Śląskich i Czeladzi

Nasza firma zajmuje się wynajmem samochodów. Osoby z Siemianowic Śląskich, Czeladzi i okolic mogą skorzystać z naszej wypożyczalni zastępczego auta z OC sprawcy. Oferujemy profesjonalną i miłą obsługę, która rozwieje wątpliwości dotyczące niezbędnych formalności oraz pomoże w wyborze auta. Posiadamy flotę samochodów, w której znajdują się pojazdy zarówno osobowe, jak i dostawcze. Oferujemy dodatkowe wyposażenie oraz usługi wykraczające poza sam wynajem aut. Pozwala nam to dostosowywać nasze działania do zróżnicowanych potrzeb Klientów. Umożliwiamy podróż wynajętym autem za granicę czy zwrot auta w mieście znajdującym się poza obszarem działalności naszej firmy.

Dlaczego warto wynająć u nas samochód zastępczy z OC sprawcy?

Posiadamy bogatą bazę samochodów. U nas nie tylko wynajmiesz bezpłatne auto zastępcze z OC sprawcy, ale także znajdziesz pojazd w pełni dostosowany do Twoich potrzeb. W naszej wypożyczalni samochodów posiadamy auta różnej wielkości, o zróżnicowanym standardzie i przeznaczeniu (auta osobowe, terenowe, dostawcze). Singiel znajdzie u nas komfortowy, zwrotny samochód, rodzic - pojazd z przestronnym wnętrzem i dużym bagażnikiem, zaś przedsiębiorca - auto, które pozwoli mu z powodzeniem realizować usługi transportowe.

Nasza wypożyczalnia aut z OC sprawcy uwzględnia indywidualne potrzeby Klientów. Potrzebujesz dodatkowo fotelika dla dziecka? Dostarczymy Ci go! Uszkodzeniu podczas kolizji uległ GPS lub CB radio? Wypożyczymy Ci potrzebny sprzęt. Masz inne oczekiwania? Zachęcamy osoby z Siemianowic Śląskich i Czeladzi do kontaktu z naszą wypożyczalnią samochodów - odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Auto zastępcze z OC sprawcy w Siemianowicach Śląskich i Czeladzi - kiedy warto je wynająć?

Samochód jest dziś standardowym środkiem transportu. Mało kto wyobraża sobie codzienne funkcjonowanie bez niego. Jeśli Twoje auto zostało uszkodzone i znajduje się w naprawie, prawdopodobnie zostałeś pozbawiony możliwości dojazdu do pracy, nie masz jak odwozić dzieci do szkoły czy na zajęcia dodatkowe. Auto zastępcze przyda Ci się szczególnie wtedy, kiedy Twój samochód służył Ci do pokonywania sporych odległości z obrzeży miasta (bądź pobliskich mniejszych miejscowości) do jego centrum. Wynajem pojazdu to dobra opcja również dla tych, których nie satysfakcjonuje korzystanie z komunikacji miejskiej - osób niemających dogodnych połączeń komunikacyjnych z miejscem zatrudnienia czy pracujących w niestandardowych godzinach.

Samochód zastępczy z OC sprawcy sprawdzi się również w przypadku osób, którym pojazd umożliwiał wykonywanie obowiązków zawodowych. Dotyczy to zwłaszcza przedsiębiorców oferujących usługi transportowe. Jeśli kolizji uległ Twój samochód dostawczy, z powodzeniem możesz skorzystać z naszych usług i kontynuować swoją pracę.

Formalności a wynajem samochodu z OC sprawcy w Siemianowicach Śląskich i Czeladzi

Aby szybko i sprawnie skorzystać z usług naszej wypożyczalni z OC sprawcy, weź ze sobą dokumenty niezbędne do dopełnienia wszelkich formalności. Do uzyskania samochodu zastępczego będziesz potrzebował:

  • dowodu osobistego,
  • dowodu rejestracyjnego Twojego pojazdu,
  • prawa jazdy,
  • danych polisy osoby odpowiedzialnej za kolizję,
  • daty oraz numeru poniesionej przez Ciebie szkody,
  • dokumentu poświadczającego przyjęcie szkody do likwidacji (wydanego przez towarzystwo ubezpieczeniowe).

Obsługujemy wynajem aut zastępczych bez względu na wybranego przez Ciebie ubezpieczyciela. Z naszej wypożyczalni samochodów z OC sprawcy mogą skorzystać klienci takich zakładów ubezpieczeniowych jak: InterRisk S.A., AVIVA TU Ogólnych S.A., TUiR ALLIANZ Polska S.A., TUW TUW, Vienna Insurance Group, STU ERGO HESTIA S.A., BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń Vienna Insurance Group, T.U.W. POCZTOWE, Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group, PZU SA, UNIQA TU S.A,  Gothaer TU S.A., AXA TUiR S.A., TUiR WARTA S.A., TUW-CUPRUM, TUW TUZ, MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., GENERALI T.U. S.A., PROAMA, Concordia Polska TUW, LIBERTY Ubezpieczenia, LINK4 TU S.A., TUiR PARTNER S.A. i innych.

Wciąż masz wątpliwości, czy wypożyczysz u nas auto zastępcze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci także w dopełnieniu formalności.

Inne miasta, w których możesz skorzystać z usług wypożyczalni samochodów z OC sprawcy

Gdzie jeszcze możesz bezproblemowo i bezgotówkowo wynająć auto z OC sprawcy? Poza Siemianowicami Śląskimi i Czeladzią oferujemy również nasze usługi w innych miastach. Sprawdź: