Wymiana żarówek i bezpieczników

Wymiana żarówek i bezpieczników to jedna z drobnych, ale koniecznych napraw. Tego typu czynności wydają się banalnie proste - takie myślenie może okazać się jednak zgubne. Większość modeli samochodów (zwłaszcza tych młodszych) to auta skomplikowane konstrukcyjnie, posiadające zaawansowane systemy elektroniczne. Z tego powodu wymianę żarówek czy bezpieczników warto powierzyć profesjonalistom. Nasza firma od lat zajmuje się pomocą drogową i serwisem samochodów. Świadczymy usługi zarówno na miejscu zdarzenia, jak i w warsztacie. Działamy na terenie m.in. Siemianowic Śląskich, Chorzowa, Piekar Śląskich czy Sosnowca.

Wymiana żarówek i bezpieczników - Siemianowice Śląskie i okolice

Nasza firma zajmuje się zarówno poważnymi uszkodzeniami samochodów, jak i drobnymi usterkami, które można naprawić na miejscu zdarzenia. Działamy nieinwazyjnie, każdorazowo dobierając metody, środki oraz czynności do konkretnego modelu samochodu. Jeśli zlecisz nam wymianę żarówek i bezpieczników na miejscu, unikniesz czasochłonnego i problematycznego holowania. Możesz również samodzielnie dotrzeć do jednego z naszych warsztatów i tam powierzyć nam swój samochód.

Miejscowości, w których skorzystasz z naszych usług

Pomagamy kierowcom głównie na terenie województwa śląskiego. Skontaktuj się z nami, jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalną pomocą w zakresie wymiany żarówek i bezpieczników w: Siemianowicach Śląskich i Czeladzi, Chorzowie, Sosnowcu, Rudzie Śląskiej, Piekarach Śląskich, Tarnowskich Górach, Bielsku-Białej, Tychach.

Wymiana żarówek na drodze i inne usługi z zakresu pomocy drogowej

Będąc w trasie, zauważyłeś, że żarówki w Twoim reflektorze przepaliły się? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej usługi wymiany żarówek na drodze. Dojedziemy do Ciebie tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. Wiedza, doświadczenie oraz profesjonalne narzędzia pozwolą nam sprawnie wymienić żarówkę w dowolnym typie reflektora samochodowego. Dzięki nam zyskasz gwarancję szybkiego powrotu na drogę, a przy tym będziesz mógł cieszyć się bez zarzutu działającym oświetleniem i nieprzerywaną kolejnymi usterkami podróżą.

Świadczymy kompleksową pomoc drogową. Wymiana bezpieczników to tylko jedna z naszych usług. Pomagamy w awaryjnym otwieraniu samochodów czy w przypadku problemów z uruchomieniem silnika. Dowozimy paliwo czy spuszczamy to nieprawidłowo zatankowane. Skontaktuj się z nami, jeżeli Twoje auto utknęło w błocie, rowie bądź śniegu.

Dlaczego i kiedy warto powierzyć nam wymianę żarówek lub bezpieczników?

Wymiana żarówek to czynność, z którą nie można zwlekać. Jazda z nieprawidłowo działającym, częściowo niesprawnym oświetleniem może mieć różne skutki - od mandatu, przez problemy z widocznością na drodze, po stłuczkę, a nawet poważny wypadek samochodowy.

Problemami może skutkować także zbyt późna wymiana bezpieczników. Podstawową funkcją tego typu części jest bowiem ochrona samochodu przed kolejnymi, poważniejszymi uszkodzeniami. Bezpieczniki zapobiegają przeciążeniom układu elektrycznego, a podczas ewentualnej awarii chronią przed nieprzewidzianym zapłonem. Ich sprawność decyduje zatem w dużej mierze o bezpieczeństwie kierowcy i pasażerów poruszających się pojazdem.

Stopień trudności wymiany bezpieczników i żarówek zależy od konkretnego modelu samochodu. Nowsze auta wyposażone są w skomplikowane podzespoły, które łatwo uszkodzić, przystępując do nawet pozornie banalnych działań. Nie wszystkie rodzaje żarówek nadają się również do samodzielnej wymiany - przykładowo w przypadku awarii tych ksenonowych należy od razu skierować się do profesjonalnego serwisu. Problematyczne okazują się nie tylko nowoczesne, ale także nieco starsze modele samochodów. Producenci stosują zróżnicowane rozwiązania konstrukcyjne w zakresie oświetlenia - wykorzystują rozmaite zaczepy, zatrzaski, złączki. Samodzielna wymiana żarówki w pojeździe może zatem zająć dużo czasu, energii, a także kosztować nas dodatkowo wymianę uszkodzonych przez nieuwagę części.

*** CENNIK ***

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z nieuszkodzonym zawieszeniem, kołem i układem kierowniczym (auto może nie odpalać),
0 zł (w cenie kursu)

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z uszkodzonym zawieszeniem, kołem i/lub układem kierowniczym,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Holowanie samochodów osobowych na terenie Siemianowic Śląskich,
od 80 zł netto

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 100 km w jedną stronę),
od 2 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 200 km do 300 km w jedną stronę),
od 1,6 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (powyżej 300 km w jedną stronę),
od 1,5 zł netto/km

Dojazd do klienta, opłata pobierana przy nieudanej naprawie i rezygnacji z holowania (na terenie Siemianowic Śląskich),
od 60 zł netto

Holowanie po godzinie 22.00 oraz w dni wolne od pracy,
ustalane indywidualnie

Wyciąganie pojazdu z rowu,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Dowóz paliwa na terenie Siemianowic Śląskich,
od 60 zł netto

Dowóz paliwa poza Siemianowicami Śląskimi,
ustalane indywidualnie

Awaryjne odpalanie (uruchomienie auta w zimie),
od 70 zł netto