Dowóz paliwa - Siemianowice Śląskie i okolice

Zapomniałeś zatankować i zabrakło Ci paliwa? Nasza firma, oferująca usługi z zakresu pomocy drogowej, pomoże Ci, jeśli na trasie zaskoczy Cię pusty bak. Dowozimy paliwo na terenie wielu miast południowej Polski, w tym Siemianowic Śląskich, Chorzowa, Sosnowca czy Bielska-Białej. W przypadku problemów na trasie skontaktuj się z nami - pomożemy Ci kontynuować podróż bez dalszych przeszkód.

Dowóz paliwa w Siemianowicach Śląskich i innych miastach

Docieramy zarówno do centrów miast, jak i na ich obrzeża. Oferujemy dowóz paliwa nawet w przypadku problematycznych miejsc - trudno dostępnych parkingów, wiejskich uliczek, polnych dróżek. Kieruje nami chęć pomocy Klientom, którym zabrakło paliwa w najbardziej nieoczekiwanym momencie - stawiamy sobie za priorytetowy cel dotarcie do osób, które potrzebują naszej pomocy. Staramy się szybko reagować na zgłoszenia, aby wszyscy korzystający z naszych usług mogli jak najszybciej wrócić na trasę.

Dowozimy wyłącznie starannie zabezpieczone, wysokiej jakości paliwo. Korzystając z naszej pomocy, możesz mieć pewność, że bak Twojego samochodu zostanie uzupełniony paliwem ze sprawdzonej stacji benzynowej.

Dowóz paliwa - gdzie można skorzystać z naszych usług?

Staramy się docierać do jak największej liczby Klientów, którzy potrzebują pomocy na trasie. Działamy w wielu miastach południowej Polski. Skontaktuj się z nami, jeśli interesuje Cię dowóz paliwa w: Siemianowicach Śląskich i Czeladzi, Chorzowie, Piekarach Śląskich, Rudzie Śląskiej, Sosnowcu, Tarnowskich Górach, Tychach, Bielsku-Białej.

Z powodzeniem działamy na terenie wyżej wymienionych miast i okolicznych miejscowości.

Dowóz paliwa - kiedy możemy być Ci potrzebni?

Pusty bak potrafi zaskoczyć nawet najbardziej przewidującego i ostrożnego kierowcę. Wystarczy postój w dłuższym korku i chwila nieuwagi, aby pojawił się problem w postaci braku benzyny czy gazu. Skorzystanie z usługi dowozu paliwa pozwala szybko uzupełnić poziom benzyny bądź gazu i kontynuować przerwaną niemiłym incydentem podróż.

Dowóz paliwa okazuje się prawdziwym wybawieniem zwłaszcza wtedy, gdy w pobliżu nie ma stacji benzynowej i samodzielne uzupełnienie baku jest niemożliwe bądź wymagałoby kilkugodzinnego, męczącego spaceru. Dzięki nam unikniesz tego rodzaju niedogodności. Wystarczy, że zadzwonisz i podasz nam swoją lokalizację, a my w miarę możliwości jak najszybciej dostarczymy Ci paliwo. Ty w tym czasie spokojnie poczekasz na naszych pracowników we wnętrzu swojego samochodu. Nasze usługi pozwolą Ci zaoszczędzić czas, a także ograniczą Twoją frustrację. Dzięki nam nie będziesz martwił się o dotarcie do celu podróży czy organizację pomocy na własną rękę. Czas oczekiwania na naszych pracowników będziesz mógł potraktować jako dodatkową, służącą odpoczynkowi przerwę.

Możesz kontaktować się z nami bez względu na to, gdzie zabrakło Ci paliwa. Wiemy, że tego typu sytuacje zazwyczaj mają miejsce w najmniej odpowiednich lokalizacjach - na środku autostrady, wąskim parkingu, w terenie o niesprzyjającym ukształtowaniu. Jesteśmy na to przygotowani. Dotrzemy do Ciebie i bezpośrednio w miejscu zdarzenia zatankujemy Twój samochód.

Dowóz paliwa i inne usługi z zakresu pomocy drogowej

Może się okazać, że oprócz dowozu paliwa będziesz potrzebował także innego rodzaju działań, które przywrócą Twój samochód do pełnej sprawności. Pomożemy Ci, jeśli pomimo uzupełnienia baku Twoje auto nie odpali - jedną z oferowanych przez nas usług jest uruchamianie samochodu. Wiemy także, co zrobić, jeśli przydarzył Ci się niemiły incydent w postaci zatankowania niewłaściwego paliwa - możesz nam z powodzeniem zlecić spuszczanie paliwa z baku. Oferujemy także pomoc na wypadek konieczności przeprowadzenia drobnych napraw drogowych - zmiany uszkodzonego koła bądź wymiany żarówek w reflektorach.

*** CENNIK ***

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z nieuszkodzonym zawieszeniem, kołem i układem kierowniczym (auto może nie odpalać),
0 zł (w cenie kursu)

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z uszkodzonym zawieszeniem, kołem i/lub układem kierowniczym,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Holowanie samochodów osobowych na terenie Siemianowic Śląskich,
od 80 zł netto

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 100 km w jedną stronę),
od 2 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 200 km do 300 km w jedną stronę),
od 1,6 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (powyżej 300 km w jedną stronę),
od 1,5 zł netto/km

Dojazd do klienta, opłata pobierana przy nieudanej naprawie i rezygnacji z holowania (na terenie Siemianowic Śląskich),
od 60 zł netto

Holowanie po godzinie 22.00 oraz w dni wolne od pracy,
ustalane indywidualnie

Wyciąganie pojazdu z rowu,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Dowóz paliwa na terenie Siemianowic Śląskich,
od 60 zł netto

Dowóz paliwa poza Siemianowicami Śląskimi,
ustalane indywidualnie

Awaryjne odpalanie (uruchomienie auta w zimie),
od 70 zł netto