Wynajem auta zastępczego z OC sprawcy w Chorzowie

Przydarzyła Ci się stłuczka nie z Twojej winy? Zastanawiasz się, jak dojedziesz do pracy albo odwieziesz dzieci do szkoły w Chorzowie? Nasza firma oferuje wynajem auta z OC sprawcy. Dysponujemy wypożyczalnią samochodów wyposażoną w auta osobowe o różnym standardzie oraz pojazdy dostawcze. Oferujemy także fachową pomoc drogową, z której możesz skorzystać w każdej chwili.

Nasza wypożyczalnia aut z OC sprawcy - Chorzów

Dzięki naszym usługom będziesz mógł wynająć auto zastępcze z OC sprawcy bezgotówkowo. Wszystkie pojazdy, którymi dysponujemy, są zadbane i utrzymane w dobrym stanie technicznym. Wśród samochodów z naszej wypożyczalni można znaleźć auta różniące się między sobą ceną i standardem. To zróżnicowanie wynika z chęci odpowiadania na potrzeby wszystkich naszych Klientów - mamy coś zarówno dla osób ceniących naprawdę wysoki komfort jazdy, jak i tych, którzy używają samochodu w dość ograniczonym zakresie (np. dojeżdżając raptem kilka kilometrów do pracy).

Dlaczego warto wypożyczyć u nas samochód zastępczy z OC sprawcy?

Korzystając z oferty naszej firmy, będziesz mógł wypożyczyć bezpłatne auto zastępcze z OC sprawcy. Pomoże Ci w tym nasza profesjonalna i miła obsługa. Zadbamy o to, by Twoje podróże w naszym pojeździe były w pełni komfortowe. Na Twoje życzenie dodatkowo wyposażymy samochód. Zapewnimy Ci bezpieczny, dostosowany do konkretnego auta fotelik dziecięcy, a także umożliwimy wynajem elektroniki - nawigacji GPS bądź CB Radia. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego udostępniamy naszym Klientom wyłącznie pojazdy stosunkowo nowe, zabezpieczone i w pełni przygotowane do jazdy. Chcemy, abyś miał pewność, że zarówno Ty, jak i Twoja rodzina będziecie komfortowo czuć Cię podczas podróży naszym samochodem.

Auto zastępcze z OC sprawcy w Chorzowie - kiedy warto je wynająć?

Samochód zastępczy z OC sprawcy okazuje się niezbędny, kiedy nasz własny pojazd znajduje się w naprawie. Auto z wypożyczalni pozwala uniknąć niedogodności związanych z nagłym brakiem środka transportu. Pojazd zastępczy to świetna opcja dla osób, które codziennie dojeżdżają do pracy samochodem. Takie rozwiązanie sprawia, że stajemy się niezależni od (często zawodnej) komunikacji miejskiej - możemy bezpośrednio i o wybranej przez siebie godzinie dotrzeć do miejsca pracy.

Auto zastępcze z OC sprawcy pozwala również bez przeszkód realizować obowiązki domowe. Kiedy nasz własny samochód znajduje się w naprawie, nawet tak proste czynności jak zrobienie zakupów okazują się uciążliwe. Skorzystanie z usług naszej wypożyczalni umożliwi Ci odwiezienie dzieci do szkoły czy na zajęcia dodatkowe. Będziesz mógł również w dowolnej chwili dojechać w wybrane przez Ciebie miejsce - odwiedzić starszych rodziców czy załatwić pilną sprawę w urzędzie.

Pomożemy Ci także w przypadku, jeśli podczas kolizji ucierpiał samochód, który służył Ci do realizacji zobowiązań zawodowych. Z oferty naszej wypożyczalni korzystają przedsiębiorcy świadczący usługi transportowe. W asortymencie posiadamy auta dostawcze (zarówno większe, jak i mniejsze) oraz VAN-y (przeznaczone głównie do transportu osób).

Formalności a wynajem samochodu z OC sprawcy w Chorzowie

Aby szybko i sprawnie skorzystać z usług naszej wypożyczalni z OC sprawcy, weź ze sobą dokumenty niezbędne do dopełnienia wszelkich formalności. Do uzyskania samochodu zastępczego będziesz potrzebował:

  • dowodu osobistego,
  • dowodu rejestracyjnego Twojego pojazdu,
  • prawa jazdy,
  • danych polisy osoby odpowiedzialnej za kolizję,
  • daty oraz numeru poniesionej przez Ciebie szkody,
  • dokumentu poświadczającego przyjęcie szkody do likwidacji (wydanego przez towarzystwo ubezpieczeniowe).

Obsługujemy wynajem aut zastępczych bez względu na wybranego przez Ciebie ubezpieczyciela. Z naszej wypożyczalni samochodów z OC sprawcy mogą skorzystać klienci takich zakładów ubezpieczeniowych jak: InterRisk S.A., AVIVA TU Ogólnych S.A., TUiR ALLIANZ Polska S.A., TUW TUW, Vienna Insurance Group, STU ERGO HESTIA S.A., BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń Vienna Insurance Group, T.U.W. POCZTOWE, Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group, PZU SA, UNIQA TU S.A,  Gothaer TU S.A., AXA TUiR S.A., TUiR WARTA S.A., TUW-CUPRUM, TUW TUZ, MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., GENERALI T.U. S.A., PROAMA, Concordia Polska TUW, LIBERTY Ubezpieczenia, LINK4 TU S.A., TUiR PARTNER S.A. i innych.

Wciąż masz wątpliwości, czy wypożyczysz u nas auto zastępcze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci także w dopełnieniu formalności.

Gdzie poza Chorzowem możesz skorzystać z usług wypożyczalni samochodów z OC sprawcy?

Chorzów to nie jedyny obszar działalności naszej firmy. Świadczymy usługi również w innych miastach w Polsce. Auto zastępcze z OC sprawcy wynajmiesz, korzystając z usług: