Auto zastępcze z OC sprawcy

Brałeś udział w stłuczce? Kolizja nie miała miejsca z Twojej winy, ale ze względu na uszkodzenie samochodu zostałeś na kilka dni pozbawiony środka transportu? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy. Zgłoś się do nas i nie pozwól, aby nieplanowane zdarzenie przeszkodziło Ci w realizacji planów czy obowiązków zawodowych.

Wypożyczalnia aut z OC sprawcy - Katowice i okolice

Dysponujemy profesjonalną, bogato wyposażoną wypożyczalnią samochodów. Nasze usługi kierujemy do mieszkańców i osób przebywających na terenie Katowice oraz pobliskich miejscowości w obszarze województwa śląskiego. Pomagamy w wypożyczeniu auta z OC sprawcy lub w przypadku standardowej procedury wynajmu samochodu.

Oferujemy szereg usług dodatkowych, dzięki czemu współpraca z nami jest wygodna dla Klienta. Wyposażamy wypożyczone samochody w foteliki dla dzieci czy brakujący, a potrzebny Klientom sprzęt - CB Radio bądź nawigację GPS. Za dodatkową opłatą umożliwiamy opcję pozostawienia pojazdu w dowolnym miejscu, także poza obszarem miejscowości, w których prowadzimy działalność. Nie chcemy także ograniczać mobilności osób korzystających z naszych usług, dlatego samochody udostępniamy również w celu zagranicznych wyjazdów.

Wynajem auta z OC sprawcy - dlaczego warto zgłosić się do nas?

Nasza firma posiada własną, zróżnicowaną flotę pojazdów, dzięki której jest w stanie odpowiedzieć na rozmaite potrzeby Klientów. Poza wynajmem samochodów zajmujemy się także serwisem samochodowym i pomocą drogową - praktyczna wiedza pomaga nam utrzymywać pojazdy w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Korzystając z naszych usług, będziesz miał gwarancję, że samochód zastępczy z OC sprawcy będzie przez cały okres wynajmu sprawował się niezawodnie. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo i wygoda naszych Klientów  - wypożyczenie jednego z naszych samochodów to pewność, że bliższe i dalsze podróże będą odbywać się bezproblemowo.

Bezpłatne auto zastępcze z OC sprawcy - kiedy możesz skorzystać z naszej wypożyczalni?

Wypożyczenie auta z OC sprawcy to rozwiązanie dla osób, które w wyniku kolizji (co istotne - nie z własnej winy) zostały pozbawione możliwości korzystania ze swojego pojazdu.

Nasza firma umożliwia wynajem samochodu na czas, kiedy uszkodzone auto pozostaje w naprawie. Oferta naszej wypożyczalni skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców.

Wynajem samochodu zastępczego to rozwiązanie dla tych, którym brak środka transportu dezorganizuje codzienne życie. Dzięki naszym usługom Klienci, którzy stracili środek transportu, będą mogli bez problemów poruszać się po mieście i okolicach - dojeżdżać do pracy, odwozić dzieci do szkoły czy na zajęcia dodatkowe, wygodnie robić zakupy. Zaletą wypożyczenia samochodu z OC sprawcy jest także niezależność od (często zawodnej) komunikacji miejskiej.

Nasza wypożyczalnia dysponuje zarówno samochodami osobowymi, jak i autami dostawczymi lub przeznaczonymi do transportu osób. Dzięki temu umożliwiamy wynajem pojazdu, który pozwala przedsiębiorcom na nieprzerwane prowadzenie działalności z zakresu usług transportowych.

Formalności a wynajem samochodu z OC sprawcy w Katowicach

Aby szybko i sprawnie skorzystać z usług naszej wypożyczalni z OC sprawcy, weź ze sobą dokumenty niezbędne do dopełnienia wszelkich formalności. Do uzyskania samochodu zastępczego będziesz potrzebował:

  • dowodu osobistego,
  • dowodu rejestracyjnego Twojego pojazdu,
  • prawa jazdy,
  • danych polisy osoby odpowiedzialnej za kolizję,
  • daty oraz numeru poniesionej przez Ciebie szkody,
  • dokumentu poświadczającego przyjęcie szkody do likwidacji (wydanego przez towarzystwo ubezpieczeniowe).

Obsługujemy wynajem aut zastępczych bez względu na wybranego przez Ciebie ubezpieczyciela. Z naszej wypożyczalni samochodów z OC sprawcy mogą skorzystać klienci takich zakładów ubezpieczeniowych jak: InterRisk S.A., AVIVA TU Ogólnych S.A., TUiR ALLIANZ Polska S.A., TUW TUW, Vienna Insurance Group, STU ERGO HESTIA S.A., BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń Vienna Insurance Group, T.U.W. POCZTOWE, Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group, PZU SA, UNIQA TU S.A,  Gothaer TU S.A., AXA TUiR S.A., TUiR WARTA S.A., TUW-CUPRUM, TUW TUZ, MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., GENERALI T.U. S.A., PROAMA, Concordia Polska TUW, LIBERTY Ubezpieczenia, LINK4 TU S.A., TUiR PARTNER S.A. i innych.

Wciąż masz wątpliwości, czy wypożyczysz u nas auto zastępcze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci także w dopełnieniu formalności.

Inne miasta, w których wypożyczysz samochód zastępczy z OC sprawcy

Zastanawiasz się, gdzie wynajmiesz auto zastępcze z OC sprawcy bezgotówkowo, z pomocą miłej i profesjonalnej obsługi? Skontaktuj się z nami. Działamy nie tylko na terenie Katowic, ale także innych miejscowości położonych w województwie śląskim. Zadzwoń, jeżeli interesuje Cię: