Wypożyczalnia samochodów Siemianowice Śląskie i Czeladź

Zapraszamy do naszej wypożyczalni samochodów w Siemianowicach Śląskich i Czeladzi. Oddajemy do Twojej dyspozycji przeróżne auta, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Wynajmujemy samochody w krótkim i długim okresie, choć zaznaczamy, że wynajem powyżej 14 dni negocjowany jest indywidualnie. W tym celu zapraszamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią.

Wynajem samochodów osobowych różnych klas w Siemianowicach Śląskich i w Czeladzi

Chcąc spełnić oczekiwania i odpowiadać na potrzeby różnych grup klientów, nasza wypożyczalnia samochodów ma w swojej ofercie zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze. Oddajemy do Twojej dyspozycji auta z klas a, b, c, d, e i f. Wynajęcie samochodu określonej klasy i typu ustalamy indywidualnie z klientem.

Wynajem samochodów dostawczych - Siemianowice i Czeladź

Dla firm i osób prywatnych proponujemy wynajem małych samochodów dostawczych, jak również aut dostawczych, typu plandeka, VAN klasa, brygadowy, osobowy bus czy pomocy drogowej.

Usługi dodatkowe w zakresie wynajmu samochodów

Klienci z Czeladzi czy z Siemianowic Śląskich mogą skorzystać nie tylko z usługi wynajmu aut, ale również z szeregu usług dodatkowych. Wypożyczalnia aut Borys Team może podstawić i odebrać samochód poza miastem. Osoba wynajmująca samochód po ustaleniu z nami może wyjechać pojazdem za granicę.

Oferujemy dodatkowe wyposażeniem, jakim dysponuje nasza wypożyczalnia aut - fotelikiem dziecięcym, nawigacją GPS czy CB radiem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i aktualnymi promocjami, dzięki którym wynajmiesz auto po korzystnej cenie.