Spuszczanie paliwa z baku

Wlałeś do baku swojego samochodu nieodpowiednie paliwo? Zastanawiasz się, co zrobić, aby wybrnąć z tej sytuacji i szybko wrócić na trasę? Skorzystaj z oferty naszej firmy. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pomocy drogowej. Oferujemy szybkie, sprawne i bezpieczne dla środowiska spuszczanie paliwa z baku. Działamy głównie na terenie Śląska, dojeżdżając do Klientów bez względu na to, czy potrzebują naszej pomocy na zatłoczonym parkingu, czy na nieuczęszczanej, polnej drodze.

Spuszczanie paliwa z baku w Siemianowicach Śląskich i okolicach

Wszystkim osobom, które chcą skorzystać z usługi spuszczania paliwa z baku na terenie Siemianowic Śląskich, Sosnowca, Chorzowa i innych śląskich miejscowości oferujemy profesjonalną pomoc drogową. Jesteśmy firmą zajmującą się także serwisem samochodowym i świadczącą kompleksowe usługi. Jeżeli nas wezwiesz, spuścimy paliwo z baku oraz dowieziemy ilość paliwa niezbędną do tego, abyś mógł ukończyć podróż lub zatankować już samodzielnie na najbliższej stacji.

Pomożemy Ci także, jeśli mimo spuszczenia paliwa z baku Twoje auto odmawia posłuszeństwa. Mamy doświadczenie w awaryjnym odpalaniu samochodów i wiemy, jak robić to bezpiecznie oraz skutecznie. W razie potrzeby wykonujemy również na miejscu drobne naprawy. Nasze działania każdorazowo poprzedzamy analizą warunków drogowych lub diagnostyką pojazdu - zanim przystępujemy do pracy, zastanawiamy się nad tokiem postępowania najlepszym dla Twojego samochodu.

Spuszczanie paliwa z baku - dlaczego warto zlecić je nam?

Przyjmiemy Twoje zgłoszenie i wyślemy ekipę tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. Dotrzemy bezpośrednio na miejsce zdarzenia. Dojedziemy, jeśli o swojej pomyłce zorientujesz się już na stacji benzynowej, a także wtedy, gdy po przejechaniu kilku kilometrów Twój samochód zacznie odmawiać posłuszeństwa. Posiadamy praktyczną wiedzę i specjalistyczne narzędzia pozwalające w sposób w pełni bezpieczny (zarówno dla Twojego samochodu, jak i środowiska) spuścić paliwo z baku. Wiemy, jak postępować w przypadku samochodów rozmaitych marek (Skoda, Opel, Mercedes, Volkswagen, Ford, Toyota, Fiat, Nissan, Renault, Seat, Hyundai i innych).

Pomagamy natychmiastowo i na miejscu. Dzięki nam unikniesz konieczności holowania samochodu do najbliższego warsztatu. Po spuszczeniu paliwa dokładnie osuszamy bak. Na życzenie Klienta dodatkowo dowozimy paliwo (w wybranej ilości) dostosowane do wymogów konkretnej jednostki napędowej.

Kiedy będzie Ci potrzebna nasza pomoc?

Wystarczy chwila nieuwagi na stacji benzynowej, aby przez przypadek wlać nieodpowiednie paliwo do baku samochodu. Tego rodzaju pomyłki nie są wcale rzadkością i zdarzają się nawet kierowcom z wieloletnim doświadczeniem. Pośpiech, roztargnienie, niekiedy zmęczenie po wielogodzinnej podróży mogą być przyczyną tego, że w baku auta znajdzie się benzyna zamiast diesla (lub na odwrót).

W przypadku wlania do baku nieprawidłowego paliwa profesjonalna pomoc jest niezbędna. Jazda na paliwie niedopasowanym do określonego typu silnika może doprowadzić do poważnych uszkodzeń samochodu (zwłaszcza jeżeli o swojej pomyłce nie zorientujemy się odpowiednio wcześnie). Jazda w nieprawidłowo zatankowanym pojeździe prędzej czy później skutkuje jego unieruchomieniem - nie ma możliwości, aby silnik napędzany nieodpowiednim paliwem funkcjonował prawidłowo i pozwolił nam na kontynuację podróży.

Gdzie możesz skorzystać z usługi spuszczania paliwa z baku?

Jeśli wlałeś złe paliwo do baku - nie panikuj. Wyłącz silnik i wezwij pomoc, a wkrótce będziesz mógł wrócić na trasę sprawnym, uzupełnionym o właściwe paliwo samochodem. Skontaktuj się z nami, jeżeli potrzebujesz pomocy drogowej w zakresie spuszczania paliwa z baku w: Siemianowicach Śląskich i Czeladzi, Chorzowie, Piekarach Śląskich, Tarnowskich Górach, Rudzie Śląskiej, Sosnowcu, Bielsku-Białej, Tychach.

*** CENNIK ***

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z nieuszkodzonym zawieszeniem, kołem i układem kierowniczym (auto może nie odpalać),
0 zł (w cenie kursu)

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z uszkodzonym zawieszeniem, kołem i/lub układem kierowniczym,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Holowanie samochodów osobowych na terenie Siemianowic Śląskich,
od 80 zł netto

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 100 km w jedną stronę),
od 2 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 200 km do 300 km w jedną stronę),
od 1,6 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (powyżej 300 km w jedną stronę),
od 1,5 zł netto/km

Dojazd do klienta, opłata pobierana przy nieudanej naprawie i rezygnacji z holowania (na terenie Siemianowic Śląskich),
od 60 zł netto

Holowanie po godzinie 22.00 oraz w dni wolne od pracy,
ustalane indywidualnie

Wyciąganie pojazdu z rowu,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Dowóz paliwa na terenie Siemianowic Śląskich,
od 60 zł netto

Dowóz paliwa poza Siemianowicami Śląskimi,
ustalane indywidualnie

Awaryjne odpalanie (uruchomienie auta w zimie),
od 70 zł netto