Całodobowa pomoc drogowa - Siemianowice Śląskie i Czeladź

W ramach oferty na pomoc drogową Borys Team oferuje holowanie samochodu i wszechstronną auto pomoc. Holujemy samochody osobowe, transportujemy motocykle i quady, a nasza laweta może zabrać na hol także maszyny, wózki widłowe i sprzęt budowlany innego rodzaju. Podejmujemy się również transportu nietypowych urządzeń. Nasza pomoc samochodowa dysponuje lawetą z wyciągarką lub HDS, dzięki czemu możemy wyciągnąć Twój pojazd z rowu.

Pomoc drogowa to nie tylko autoholowanie, ale też podejmowanie drobnych napraw na miejscu zdarzenia, przez co być może będziesz mógł w krótkim czasie kontynuować rozpoczętą podróż. Możemy dowieźć Ci paliwo, czy awaryjnie odpalić pojazd. Umożliwiamy zabezpieczenie pojazdu na własnym parkingu.

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy drogowej?

Szybkość i sprawność działania, wszechstronność świadczonych usług z zakresu pomocy drogowej i kompletnie wyposażona laweta - to wszystko sprawia, że skorzystanie z usług holowania auta w Borys Team, będzie doskonałym wyborem dla każdego kierowcy.

Gdzie nas znaleźć oprócz Siemianowic Śląskich i Czeladzi?

Firma Borys Team świadczy wszechstronne usługi z zakresu pomocy drogowej dla kierowców z Aglomeracji Śląskiej. Posiadamy między innymi oddziały w Chorzów, Piekary Śląskie, czy Tarnowskie Góry. Usługi holowania pojazdów możemy zrealizować także w Sosnowiec, Tychy, Ruda Śląska oraz Bielsko-Biała.

Kiedy przyda Ci się pomoc drogowa z Siemianowic Śląskich i Czeladzi?

Nagła awaria z dala od domu, wypadek, kolizja uniemożliwiająca kontynuowanie podróży, albo zatrzaśnięcie kluczyków w samochodzie. To tylko jedne z wielu przykładów, kiedy laweta i pomoc drogowa z naszej firmy będzie dla Ciebie nieocenioną pomocą.