Całodobowa pomoc drogowa - Siemianowice Śląskie i Czeladź

W ramach oferty na pomoc drogową Borys Team oferuje holowanie samochodu i wszechstronną auto pomoc. Holujemy samochody osobowe, transportujemy motocykle i quady, a nasza laweta może zabrać na hol także maszyny, wózki widłowe i sprzęt budowlany innego rodzaju. Podejmujemy się również transportu nietypowych urządzeń. Nasza pomoc samochodowa dysponuje lawetą z wyciągarką lub HDS, dzięki czemu możemy wyciągnąć Twój pojazd z rowu.

Pomoc drogowa to nie tylko autoholowanie, ale też podejmowanie drobnych napraw na miejscu zdarzenia, przez co być może będziesz mógł w krótkim czasie kontynuować rozpoczętą podróż. Możemy dowieźć Ci paliwo, czy awaryjnie odpalić pojazd. Umożliwiamy zabezpieczenie pojazdu na własnym parkingu.

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy drogowej?

Szybkość i sprawność działania, wszechstronność świadczonych usług z zakresu pomocy drogowej i kompletnie wyposażona laweta - to wszystko sprawia, że skorzystanie z usług holowania auta w Borys Team, będzie doskonałym wyborem dla każdego kierowcy.

Gdzie nas znaleźć oprócz Siemianowic Śląskich i Czeladzi?

Firma Borys Team świadczy wszechstronne usługi z zakresu pomocy drogowej dla kierowców z Aglomeracji Śląskiej. Usługi holowania pojazdów możemy zrealizować także w miastach: Chorzów, i Katowice

Kiedy przyda Ci się pomoc drogowa z Siemianowic Śląskich i Czeladzi?

Nagła awaria z dala od domu, wypadek, kolizja uniemożliwiająca kontynuowanie podróży, albo zatrzaśnięcie kluczyków w samochodzie. To tylko jedne z wielu przykładów, kiedy laweta i pomoc drogowa z naszej firmy będzie dla Ciebie nieocenioną pomocą.

Zakres usług pomocy drogowej w Siemianowicach Śląskich i w Czeladzi

Całodobowa pomoc drogowa na terenie Aglomeracji Śląskiej obejmuje:

pomoc

* holowanie samochodów osobowych,
* holowanie: Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Katowice
* transport motocykli i quadów,
* holowanie maszyn, wózków widłowych, sprzętu budowlanego,
* transport nietypowych urządzeń,
* wyciąganie pojazdów z rowów - laweta z wyciągarką lub HDS,
* drobne naprawy na miejscu pomoc drogowa,
* dowóz paliwa i uruchomienie pojazdu,
* awaryjne odpalanie pojazdu,

Umożliwiamy Zabezpieczenie Pojazdu na Własnym Parkingu

Zapewniamy Niskie Ceny Napraw Dzięki Własnemu Warsztatowi

Laweta - zawsze szybko i profesjonalnie!

Zadzwoń do nas za każdym razem, gdy potrzebujesz pomocy na drodze.

Cennik pomocy drogowej w Siemianowicach Śląskich i w Czeladzi

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z nieuszkodzonym zawieszeniem, kołem i układem kierowniczym (auto może nie odpalać),
0 zł (w cenie kursu)

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z uszkodzonym zawieszeniem, kołem i/lub układem kierowniczym,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Holowanie samochodów osobowych na terenie Siemianowic Śląskich,
od 80 zł netto

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 100 km w jedną stronę),
od 2 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 200 km do 300 km w jedną stronę),
od 1,6 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (powyżej 300 km w jedną stronę),
od 1,5 zł netto/km

Dojazd do klienta, opłata pobierana przy nieudanej naprawie i rezygnacji z holowania (na terenie Siemianowic Śląskich),
od 60 zł netto

Holowanie po godzinie 22.00 oraz w dni wolne od pracy,
ustalane indywidualnie

Wyciąganie pojazdu z rowu,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Dowóz paliwa na terenie Siemianowic Śląskich,
od 60 zł netto

Dowóz paliwa poza Siemianowicami Śląskimi,
ustalane indywidualnie

Awaryjne odpalanie (uruchomienie auta w zimie),
od 70 zł netto

Holowanie w Siemianowicach Śląskich, okolicach oraz na terenie całej Polski zawsze w atrakcyjnych cenach.

Auto pomoc - Siemianowice Śląskie, Czeladź i okolice

Na trasie zaskoczyła Cię awaria? A może w trakcie podróży Twój samochód całkowicie odmówił posłuszeństwa? Pomożemy Ci bez względu na to, czy potrzebujesz usług w zakresie holowania, czy też zależy Ci na naprawie pojazdu na miejscu. Gdy tylko otrzymamy zgłoszenie, wyślemy do Ciebie ekipę, która oceni sytuację i wybierze najkorzystniejszy dla Ciebie i Twojego samochodu sposób działania.

Odholujemy samochód, który wymaga naprawy w serwisie samochodowym. Wezwanie naszej ekipy to gwarancja szybkiej i sprawnej interwencji, która pozwoli Ci zaoszczędzić czas i ograniczyć frustrację wywołaną niespodziewaną awarią. W naszej pracy wykorzystujemy wysokiej jakości lawety, które umożliwiają w pełni bezpieczne (zarówno dla samego samochodu, jak i uczestników ruchu drogowego) dotarcie w wyznaczone miejsce.

Możesz skorzystać z pomocy drogowej także wtedy, gdy zależy Ci na dopompowaniu koła na drodze lub wymianie bezpieczników bądź żarówek na miejscu. Wiemy, jak postępować w przypadku drobnych napraw (oferujemy awaryjne otwieranie lub uruchamianie samochodów), radzimy sobie również w sytuacjach mających poważniejsze skutki (nieinwazyjnie oraz skutecznie wyciągamy auta z rowów, błota bądź śniegu).

Autoholowanie w Siemianowicach Śląskich oraz Czeladzi

Posiadamy profesjonalny sprzęt, który pozwala nam na holowanie aut każdego typu - bez względu na ich markę bądź rozmiar. Możesz powierzyć nam holowanie samochodów osobowych, terenowych i dostawczych. Jeżeli poprosisz nas o pomoc, wyślemy na miejsce autolawetę dostosowaną do określonego pojazdu. Poradzimy sobie nawet w przypadku aut o naprawdę dużych gabarytach - z powodzeniem realizujemy usługi w zakresie holowania samochodów ciężarowych bądź busów.

Z naszej pomocy drogowej możesz skorzystać na terenie Siemianowic Śląskich, Czeladzi, innych śląskich miast oraz ich okolic. Dotrzemy na miejsce zdarzenia najszybciej jak to tylko możliwe. Wezwij nas, jeśli utknąłeś na polnej drodze lub Twój samochód został unieruchomiony w samym centrum zatłoczonego miasta. Oferujemy również pomoc drogową na autostradzie A4 biegnącej przez Katowice - to częste miejsce naszych interwencji.

Tania laweta i holowanie auta na terenie Śląska

Potrzebujesz szybkiej pomocy drogowej, ale boisz się, że interwencja fachowców będzie Cię sporo kosztować? Korzystając z usług naszej firmy, masz gwarancję korzystnego stosunku stosunku ceny do jakości. Nasz cennik holowania i autolawety jest przystępny oraz konkurencyjny na rynku. Dokładny koszt usługi uzależniony jest odległości, jaką musimy pokonać w celu dotarcia do Klienta oraz dystansu, na jakim holujemy pojazd. Pomagamy kierowcom nie tylko w dni powszednie, ale także weekendy, co również wiąże się ze zróżnicowaniem opłat za holowanie. Usługi w dni wolne od pracy oraz w nocy (po godzinie 22) wyceniamy indywidualnie, zawsze jednak mamy na uwadze zadowolenie Klienta. Zachęcamy do kontaktu w celu zorientowania się w szczegółach naszej oferty - poza skuteczną pomocą oferujemy miłą i profesjonalną obsługę.