Wymiana i dopompowanie koła

Złapałeś gumę? Masz problem z samodzielnym odkręceniem koła? A może potrzebujesz szybkiej interwencji, bo Twój samochód utknął na środku skrzyżowania? Nasza firma, oferująca usługi z zakresu pomocy drogowej, pomoże Ci w szybkim powrocie na trasę. Zajmiemy się wymianą koła na zapasowe lub dopompujemy koło na drodze. Jesteśmy fachowcami, którzy szybko docierają na miejsce zdarzenia, działają sprawnie i nieinwazyjnie, a przy tym wykonują swoją pracę dokładnie, tak, abyś po skorzystaniu z naszych usług mógł w pełni bezpiecznie kontynuować podróż.

Wymiana i dopompowanie koła na Śląsku

Głównym obszarem naszej działalności jest Śląsk i miasta takie jak Siemianowice Śląskie, Chorzów czy Sosnowiec. Staramy się jednak interweniować bez względu na to, gdzie potrzebujesz naszej pomocy - dotrzemy zarówno do centrum miasta, jak i na nieuczęszczaną, podmiejską dróżkę czy niewielki, wiejski parking. Po przyjęciu zgłoszenia wysyłamy ekipę najszybciej jak to tylko możliwe. Nasi pracownicy zawsze mają ze sobą niezbędny (także zapasowy) sprzęt, pozwalający im nie tylko na wykonywanie drobnych napraw, ale także diagnostykę pojazdu na miejscu. Wymiana koła czy dopompowanie opony jest dla nas rutynową czynnością, którą jesteśmy w stanie wykonać w przeciągu kilku-kilkunastu minut, bezpośrednio na drodze.

Miasta, w których skorzystasz z naszych usług

Działamy na terenie większych miast województwa śląskiego oraz ich okolic. Zadzwoń do nas, jeżeli potrzebujesz pomocy drogowej w zakresie wymiany i dopompowania koła w: Siemianowicach Śląskich i Czeladzi, Chorzowie, Bielsku-Białej, Tychach, Piekarach Śląskich, Rudzie Śląskiej, Sosnowcu, Tarnowskich Górach.

Dojeżdżamy na miejsce zdarzenia, dlatego skontaktuj się z nami także wtedy, kiedy potrzebujesz pomocy w innej, pobliskiej miejscowości.

Zmiana koła na drodze - kiedy przyda Ci się nasza pomoc?

Każdy kierowca, który kiedykolwiek złapał przysłowiową gumę, wie, że tego typu zdarzenia mają miejsce w najmniej pożądanym momencie - w drodze do pracy, na lotnisko, w trakcie pokonywania kilkuset kilometrowej trasy. W takich sytuacja liczy się przede wszystkim czas reakcji. Pomoc naszych fachowców to dla Ciebie gwarancja, że przerwa w podróży potrwa jak najkrócej. Dzięki nam unikniesz niepotrzebnych nerwów i pośpiesznej (a także - niestarannie przeprowadzonej) wymiany koła.

Pomożemy Ci także wtedy, kiedy warunki panujące na drodze uniemożliwią Ci samodzielne działanie. Wymienimy koło w nocy czy przy niesprzyjającej pogodzie. Zgłoś się do nas również, jeżeli koło Twojego pojazdu było dokręcane w warsztacie przy użyciu profesjonalnych kluczy pneumatycznych - w takiej sytuacji możesz mieć problem z odkręceniem śrub za pomocą standardowych narzędzi.

Wymiana, dopompowanie koła i inne drobne naprawy

Wymienimy koło na zapasowe w każdym modelu samochodu. Dzięki profesjonalnym narzędziom zrobimy to bez względu na warunki panujące wokół - pomożemy Ci zarówno na autostradzie, jak i nieutwardzonym parkingu. Możesz poprosić nas o przyjazd również wtedy, kiedy niedopompowane koła uniemożliwiają Ci podróż - dotrzemy do Ciebie i dopompujemy opony tak, abyś mógł ponownie, w pełni bezpiecznie włączyć się do ruchu drogowego.

Oferujemy pomoc drogową także w przypadku innego rodzaju awarii czy nieprzewidzianych incydentów. Pomożemy Ci, jeśli nie możesz dostać się do wnętrza samochodu (awaryjnie go otworzymy) lub Twoje auto odmówiło posłuszeństwa w mroźny poranek (jedną z naszych usług jest awaryjne uruchamianie samochodu). Wezwij nas, jeżeli potrzebujesz pomocy w zakresie wyciągania auta z rowu, błota lub śniegu. Nasza firma na miejscu zdarzenia wykona dla Ciebie drobne naprawy (np. wymianę żarówek, bezpieczników). Poza pomocą drogową zajmujemy się serwisowaniem pojazdów, mamy więc sporą wiedzę techniczną i praktyczne doświadczenie.

*** CENNIK ***

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z nieuszkodzonym zawieszeniem, kołem i układem kierowniczym (auto może nie odpalać),
0 zł (w cenie kursu)

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z uszkodzonym zawieszeniem, kołem i/lub układem kierowniczym,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Holowanie samochodów osobowych na terenie Siemianowic Śląskich,
od 80 zł netto

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 100 km w jedną stronę),
od 2 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 200 km do 300 km w jedną stronę),
od 1,6 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (powyżej 300 km w jedną stronę),
od 1,5 zł netto/km

Dojazd do klienta, opłata pobierana przy nieudanej naprawie i rezygnacji z holowania (na terenie Siemianowic Śląskich),
od 60 zł netto

Holowanie po godzinie 22.00 oraz w dni wolne od pracy,
ustalane indywidualnie

Wyciąganie pojazdu z rowu,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Dowóz paliwa na terenie Siemianowic Śląskich,
od 60 zł netto

Dowóz paliwa poza Siemianowicami Śląskimi,
ustalane indywidualnie

Awaryjne odpalanie (uruchomienie auta w zimie),
od 70 zł netto