Wypożyczalnia samochodów Chorzów

Chcesz wypożyczyć auto na wakacje i zwiedzać piękne zakątki Polski i zagranicy wraz z rodziną lub przyjaciółmi? A może potrzebujesz auto dla kontrahenta biznesowego lub dla swojego pracownika? Musisz jechać z rodziną na wesele na drugi kraniec Polski z Chorzowa? Niezależnie od tego, do czego potrzebujesz auta osobowego czy dostawczego, możemy Ci je zapewnić w krótkim czasie. Nasza wypożyczalnia samochodów z Chorzowa podstawi samochód w obrębie całego miasta i poza jego granicami.

Wynajem samochodów osobowych różnych klas w Chorzowie

Chcesz wynająć luksusowe auto klasy E lub F? A może zależy ci na tanim, ekonomicznych samochodzie klasy A, który nasza wypożyczalnia samochodów w Chorzowie oferuje już w cenie 55 zł za dobę? Oferujemy szeroki wybór aut do wynajęcia, z klas od A do F, Prowadzimy od lat wynajem samochodów i dostosowujemy swoją flotę do aktualnych wymagań naszych klientów.

Wynajem samochodów dostawczych dla firm i osób prywatnych

W swojej ofercie nasza wypożyczalnia aut przygotowała dla klientów i inne pojazdy, które można wynająć. Są to także samochody małe dostawcze, dostawcze, VAN, plandeka, pomoc drogowa, bus oraz auta brygadowe.

Kiedy można wypożyczyć auto?

Zwrotny, niewielki samochód osobowy przyda się dla pracowników firm, w których nagle trzeba odbyć podróż służbową. Wypożyczalnia aut w Chorzowie stoi otworem dla tych klientów, którzy chcieliby jechać samochodem na wakacje czy wycieczkę, ale albo nie mają własnego auta, albo też nie jest ono w takim stanie, aby mogło przejechać dłuższy dystans. Wynajem auta przydatny jest dla zorganizowanych grup, np. rodziny, która chciałaby dotrzeć wspólnie na wesele gdzieś w Polsce lub poza naszymi granicami. Wypożyczalnia samochodów przydatna okazuje się także i wtedy, gdy trzeba przewieźć większy ładunek z miejsca na miejsce, a akurat żaden z naszych znajomych nie dysponuje samochodem dostawczym lub VAN-em.