Pomoc drogowa Chorzów

Usługa auto lawety i holowania pojazdów jest podstawowym punktem oferty auto pomocy w Borys Team. Świadczymy jednak znacznie więcej usług dla kierowców, którzy napotykają różnorodne problemy podczas korzystania ze swojego samochodu. Nasza oferta obejmuje ponadto:

  • holowanie samochodu osobowego wszelkiego rodzaju,
  • holowanie pojazdu typu motocykl czy quad,
  • transport nietypowych urządzeń,
  • holowanie maszyn, wózków widłowych i sprzętu budowlanego,
  • awaryjne odpalanie pojazdu,
  • dowóz paliwa i uruchomienie pojazdu,
  • drobne naprawy na miejscu z zakresu pomocy drogowej doraźnej,
  • wyciąganie pojazdów z rowów - dzięki lawecie z wyciągarką lub HDS.

Dlaczego warto?

Laweta pomocy drogowej Borys Team pozwala na transport samochodów osobowych, motocykli, quadów, jak i maszyn budowlanych. Ma wszechstronne przeznaczenie, a do tego zdolna jest wyciągnąć z rowu i ustawić na kołach Twój samochód. Warto skorzystać z naszych usług, kiedy potrzebujesz holowania samochodu - na dowolnej odległości, albo wsparcia przy wypadku lub kolizji, gdy nie możesz kontynuować podróży swoim autem - szybko przyjedziemy na miejsce zdarzenia i jeśli nie uda nam się dokonać od razu naprawy Twojego pojazdu, zabierzemy go na nasz parking.

Problem na drodze? Dzwoń po pomoc drogową z Chorzowa

Za każdym razem, kiedy zdarzy Ci się awaria, kolizja lub wypadek, możesz śmiało dzwonić po pomoc drogową Borys Team z Chorzowa. Nasze wsparcie może okazać się nieocenione, jeśli dojdzie do nagłego unieruchomienia pojazdu lub zatrzaśniesz kluczyki wewnątrz auta. W czasie zimy, kiedy panują siarczyste mrozy, Twój samochód może odmówić posłuszeństwa o poranku, ale z naszą pomocą nie będzie to problemem. Holowanie pojazdów to usługa właściwa dla osób, które sprowadzają niesprawny pojazd i chcą go od razu zawieźć do warsztatu, albo nie mogą uruchomić swojego samochodu na parkingu lub na drodze.

Holowanie i pomoc nie tylko w Chorzowie

Nasza pomoc drogowa posiada swoje oddziały na terenie całej Aglomeracji Śląskiej, przede wszystkim w Chorzowie, ale również w Tarnowskich Górach, Tychach, Rudzie Śląskiej, Siemianowicach Śląskich, Czeladzi czy w Bielsko-Białej.