Pomoc drogowa Chorzów

Usługa auto lawety i holowania pojazdów jest podstawowym punktem oferty auto pomocy w Borys Team. Świadczymy jednak znacznie więcej usług dla kierowców, którzy napotykają różnorodne problemy podczas korzystania ze swojego samochodu. Nasza oferta obejmuje ponadto:

 • holowanie samochodu osobowego wszelkiego rodzaju,
 • holowanie pojazdu typu motocykl czy quad,
 • transport nietypowych urządzeń,
 • holowanie maszyn, wózków widłowych i sprzętu budowlanego,
 • awaryjne odpalanie pojazdu,
 • dowóz paliwa i uruchomienie pojazdu,
 • drobne naprawy na miejscu z zakresu pomocy drogowej doraźnej,
 • wyciąganie pojazdów z rowów - dzięki lawecie z wyciągarką lub HDS.

Dlaczego warto?

Laweta pomocy drogowej Borys Team pozwala na transport samochodów osobowych, motocykli, quadów, jak i maszyn budowlanych. Ma wszechstronne przeznaczenie, a do tego zdolna jest wyciągnąć z rowu i ustawić na kołach Twój samochód. Warto skorzystać z naszych usług, kiedy potrzebujesz holowania samochodu - na dowolnej odległości, albo wsparcia przy wypadku lub kolizji, gdy nie możesz kontynuować podróży swoim autem - szybko przyjedziemy na miejsce zdarzenia i jeśli nie uda nam się dokonać od razu naprawy Twojego pojazdu, zabierzemy go na nasz parking.

Problem na drodze? Dzwoń po pomoc drogową z Chorzowa

Za każdym razem, kiedy zdarzy Ci się awaria, kolizja lub wypadek, możesz śmiało dzwonić po pomoc drogową Borys Team z Chorzowa. Nasze wsparcie może okazać się nieocenione, jeśli dojdzie do nagłego unieruchomienia pojazdu lub zatrzaśniesz kluczyki wewnątrz auta. W czasie zimy, kiedy panują siarczyste mrozy, Twój samochód może odmówić posłuszeństwa o poranku, ale z naszą pomocą nie będzie to problemem. Holowanie pojazdów to usługa właściwa dla osób, które sprowadzają niesprawny pojazd i chcą go od razu zawieźć do warsztatu, albo nie mogą uruchomić swojego samochodu na parkingu lub na drodze.

Holowanie i pomoc nie tylko w Chorzowie

Nasza pomoc drogowa posiada swoje oddziały na terenie całej Aglomeracji Śląskiej, przede wszystkim w Chorzowie, ale również w KatowicachSiemianowicach Śląskich, Czeladzi

Zakres usług pomocy drogowej w Chorzowie

Całodobowa pomoc drogowa na terenie Aglomeracji Śląskiej obejmuje:

pomoc

* holowanie samochodów osobowych,
* holowanie: Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Katowice
* transport motocykli i quadów,
* holowanie maszyn, wózków widłowych, sprzętu budowlanego,
* transport nietypowych urządzeń,
* wyciąganie pojazdów z rowów - laweta z wyciągarką lub HDS,
* drobne naprawy na miejscu pomoc drogowa,
* dowóz paliwa i uruchomienie pojazdu,
* awaryjne odpalanie pojazdu,

Umożliwiamy Zabezpieczenie Pojazdu na Własnym Parkingu

Zapewniamy Niskie Ceny Napraw Dzięki Własnemu Warsztatowi

Laweta - zawsze szybko i profesjonalnie!

Zadzwoń do nas za każdym razem, gdy potrzebujesz pomocy na drodze.

Cennik pomocy drogowej w Chorzowie

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z nieuszkodzonym zawieszeniem, kołem i układem kierowniczym (auto może nie odpalać),
0 zł (w cenie kursu)

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z uszkodzonym zawieszeniem, kołem i/lub układem kierowniczym,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Holowanie samochodów osobowych na terenie Siemianowic Śląskich,
od 80 zł netto

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 100 km w jedną stronę),
od 2 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 200 km do 300 km w jedną stronę),
od 1,6 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (powyżej 300 km w jedną stronę),
od 1,5 zł netto/km

Dojazd do klienta, opłata pobierana przy nieudanej naprawie i rezygnacji z holowania (na terenie Siemianowic Śląskich),
od 60 zł netto

Holowanie po godzinie 22.00 oraz w dni wolne od pracy,
ustalane indywidualnie

Wyciąganie pojazdu z rowu,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Dowóz paliwa na terenie Siemianowic Śląskich,
od 60 zł netto

Dowóz paliwa poza Siemianowicami Śląskimi,
ustalane indywidualnie

Awaryjne odpalanie (uruchomienie auta w zimie),
od 70 zł netto

Holowanie w Siemianowicach Śląskich, okolicach oraz na terenie całej Polski zawsze w atrakcyjnych cenach.

Autoholowanie w Chorzowie

Twój samochód jest unieruchomiony? Utknąłeś na środku leśnego parkingu lub co gorsza - ruchliwego skrzyżowania? Nasza firma, oferująca usługi z zakresu holowania, pomoże Ci wybrnąć z tych i innych kłopotliwych sytuacji na drodze. W razie potrzeby możesz łatwo się z nami skontaktować i tanio wezwać lawetę. Dotrzemy do Ciebie stosunkowo szybko, zabierając ze sobą niezbędny sprzęt. Wiemy, jak radzić sobie z autami różnego typu. Z powodzeniem pomagamy kierowcom, którzy potrzebują pomocy w postaci:

 • holowania samochodów osobowych,
 • holowania samochodów terenowych,
 • holowania samochodów dostawczych,
 • holowania samochodów ciężarowych,
 • holowania busów.

Reagujemy na każde zgłoszenie i staramy się docierać do wszystkich Klientów, którzy poproszą nas o interwencję. Udzielamy pomocy drogowej na autostradzie A4 biegnącej przez Katowice, dojeżdżamy do dużej części śląskich miast i ich okolic - nasz obszar działalności nie ogranicza się do Chorzowa.

Tania laweta

Posiadamy nowoczesne pojazdy, które pomagają nam w udzielaniu skutecznej pomocy drogowej. Nasze autolawety sprawdzają się w przypadku rozmaitych interwencji - zarówno w centrum Chorzowa, jak i na okolicznych, podmiejskich terenach. Platformy przystosowane do przewożenia rozmaitych typów samochodów to dla naszych Klientów gwarancja pomocy bez względu na gabaryty, model i markę auta. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie zdobyte podczas wielu interwencji w zakresie pomocy drogowej i wiedzą, jak należy zabezpieczyć samochód, aby jego transport był w pełni bezpieczny - zarówno dla samego pojazdu, jak i pozostałych uczestników ruchu drogowego. Skorzystanie z usług naszej firmy to gwarancja szybkiego dotarcia lawety na miejsce, a także profesjonalnie przeprowadzonego holowania samochodu.

Cennik holowania z wykorzystaniem lawety nie jest ściśle określony. Ostateczny koszt usługi zależy od tego, jak daleko musi dojechać nasza ekipa - czy to docierając do Klienta, czy też transportując samochód w wyznaczone miejsce bądź do najbliższego serwisu samochodowego. Cena holowania auta jest ustalana indywidualnie w przypadku korzystania z naszych usług w dni wolne od pracy oraz po godzinie 22. Jako firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu auto pomocy oferujemy konkurencyjne ceny. Zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetem, dlatego nawet w przypadku niestandardowych usług czy znacznej odległości naszej siedziby od miejsca zdarzenia ustalamy cenę tak, aby była korzystna dla Klienta oraz odpowiadała jakości naszych usług.

Drobne naprawy z zakresu pomocy drogowej w Chorzowie

Wykonujemy drobne naprawy na miejscu awarii. Możesz wezwać nas, jeśli zatrzasnąłeś kluczyki w samochodzie - awaryjnie otworzymy auto, nie uszkadzając go. Oferujemy również usługę awaryjnego uruchamiania samochodów, która przydaje się kierowcom w zimowe poranki, kiedy pojazd odmawia posłuszeństwa. Tym, którym zabrakło benzyny na trasie, dowieziemy paliwo pasujące do określonego typu silnika. Wymienimy bądź dopompujemy koło lub zajmiemy się wymianą żarówek lub bezpieczników bezpośrednio na drodze. Pomożemy też roztargnionym, którzy zatankowali niewłaściwe paliwo - wykonujemy spuszczanie paliwa z baku.