Awaryjne uruchamianie samochodu

Silnik Twojego samochodu odmówił posłuszeństwa w mroźny poranek? A może nie jesteś w stanie odpalić auta po uzupełnieniu pustego baku? Bez względu na to, jaka jest przyczyna unieruchomienia pojazdu, skontaktuj się z nami. Zajmujemy się profesjonalnym serwisem samochodów i pomocą drogową. Pomagamy na terenie kilku miast południowej Polski, głównie w granicach województwa śląskiego. Możesz skorzystać z naszych usług m.in. w Siemianowicach Śląskich, Chorzowie, Tychach czy Bielsku-Białej.

Awaryjne uruchamianie samochodu w Siemianowicach Śląskich i okolicach

Uruchomimy Twój samochód w sytuacji, gdy Twój silnik nie będzie chciał odpalić. Kiedy dotrzemy do Ciebie, dokładnie przyjrzymy się Twojemu autu i sprawdzimy, co jest przyczyną problemów. Wybierzemy taką metodę, która przyniesie najszybsze i najlepsze efekty, a więc pozwoli bezproblemowo uruchomić pojazd (np. odpalanie samochodu z kabli). Potrafimy pomóc w przypadku różnych marek i modeli aut. Uruchomimy zarówno starsze, jak i młodsze pojazdy. Wiemy, jak postąpić w przypadku samochodów osobowych oraz co zrobić, jeśli unieruchomiony został samochód dostawczy.

Jeżeli Twoje auto uległo awarii, dokonamy na miejscu drobnych napraw. Pomożemy także wtedy, jeśli problemy z odpalaniem nie są jedynymi, które przeszkadzają Ci w powrocie na trasę. Przyjedziemy, jeżeli potrzebujesz awaryjnie otworzyć samochód, wymienić koło oraz jeśli konieczne jest wyciągnięcie pojazdu z rowu, śniegu lub błota.

Awaryjne uruchamianie silnika - kiedy może być Ci potrzebne?

Przyczyn problemów z odpalaniem silnika może być wiele. Kierowcy często nie są w stanie uruchomić samochodu zimą - zwłaszcza o poranku. Auto, które przez całą noc stało na dworze bądź w nieocieplanym garażu jest narażone na działanie ujemnych temperatur, a to może przełożyć się na problemy z rozruchem. To właśnie w zimie samochody najczęściej odmawiają posłuszeństwa - dotyczy to nie tylko silnika, ale także innych elementów pojazdu. Także incydenty takie jak zamarznięcie paliwa przyczyniają się do unieruchomienia auta.

Usterki i niesprzyjające warunki atmosferyczne to nie jedyne przyczyny braku reakcji po przekręceniu kluczyka w stacyjce. Niejednokrotnie problem z rozruchem mają te samochody, w których całkowicie skończyło się paliwo. Korzystając z naszych usług, możesz zamówić dowóz paliwa, a także w razie potrzeby poprosić ekipę o awaryjne uruchomienie samochodu.

Dlaczego warto powierzyć nam awaryjne odpalanie samochodu?

Stosujemy sprawdzone i skuteczne metody, dzięki którym będziesz mógł szybko wrócić na trasę. Do wszystkich Klientów staramy się docierać jak najszybciej po otrzymaniu zgłoszenia. Dojeżdżamy w trudno dostępne miejsca - wiemy, że nagłe problemy z odpaleniem silnika mogą przydarzyć na polnej dróżce, parkingu zlokalizowanym na uboczu czy też na środku autostrady. Oferujemy konkurencyjne w stosunku do jakości usług ceny. Możesz zlecić nam awaryjne odpalanie samochodu już od 70 zł netto. Skorzystanie z naszej pomocy jest proste i w pełni bezpieczne dla Twojego samochodu. Wezwanie naszej ekipy oszczędzi Ci nerwów - krótki czas oczekiwania na naszych pracowników możesz potraktować jako przerwę, po której szybko wrócisz do przerwanych czynności i udasz się w zaplanowaną podróż autem.

Miasta, w których skorzystasz z naszej pomocy

Jeżeli potrzebujesz usług z zakresu pomocy drogowej - nie wahaj się, skontaktuj się z nami. Pomożemy przywrócić Twoje auto do czynnej jazdy. Zadzwoń, jeśli jesteś zainteresowany awaryjnym uruchamianiem samochodu w: Siemianowicach Śląskich i Czeladzi, Piekarach Śląskich, Tychach, Tarnowskich Górach, Bielsku-Białej, Chorzowie, Rudzie Śląskiej, Sosnowcu.

*** CENNIK ***

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z nieuszkodzonym zawieszeniem, kołem i układem kierowniczym (auto może nie odpalać),
0 zł (w cenie kursu)

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z uszkodzonym zawieszeniem, kołem i/lub układem kierowniczym,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Holowanie samochodów osobowych na terenie Siemianowic Śląskich,
od 80 zł netto

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 100 km w jedną stronę),
od 2 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 200 km do 300 km w jedną stronę),
od 1,6 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (powyżej 300 km w jedną stronę),
od 1,5 zł netto/km

Dojazd do klienta, opłata pobierana przy nieudanej naprawie i rezygnacji z holowania (na terenie Siemianowic Śląskich),
od 60 zł netto

Holowanie po godzinie 22.00 oraz w dni wolne od pracy,
ustalane indywidualnie

Wyciąganie pojazdu z rowu,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Dowóz paliwa na terenie Siemianowic Śląskich,
od 60 zł netto

Dowóz paliwa poza Siemianowicami Śląskimi,
ustalane indywidualnie

Awaryjne odpalanie (uruchomienie auta w zimie),
od 70 zł netto