O firmie Borys Team

Nasza wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych działa na rynku wynajmu aut od 2009 roku. Możemy zatem pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Nasza siedziba, wraz z zapleczem technicznym, zlokalizowana jest w Siemianowicach Śląskich na ulicy Przyjaźni 16, w odległości 5 km od Katowic i 20 km od Lotniska w Pyrzowicach, dzięki czemu możemy zapewnić Wam w pełni profesjonalną, CAŁODOBOWĄ obsługę, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku - również w niedziele i święta. Przez WSZYSTKIE DNI W ROKU pozostajemy do Waszej dyspozycji. Dzięki stałemu nadzorowi mechanicznemu gwarantujemy pełną mobilność naszej floty, przez co nasz wynajem samochodów jest dostosowany do potrzeb i oczekiwań klientów.

KAŻDE wypożyczane przez nas auto, bez względu na to, czy wyjeżdża na 1 dzień czy na rok, przechodzi pełny przegląd w serwisie, posiada zawsze aktualne badania i ubezpieczenie w cenie. Klient nie musi więc przejmować się takimi formalnościami. Zwiększa to jednocześnie bezpieczeństwo użytkowania wynajętego samochodu. Charakteryzuje nas minimum formalności, dostępność aut w systemie 24/7 w siedzibie wypożyczalni samochodów, oraz możliwość ponadstandardowego dostosowania pojazdu do aktualnych potrzeb przewozowych naszych klientów. Możemy wyposażyć wynajmowane przez nas samochody w:

  • hak holowniczy,
  • kotwy,
  • stelaże,
  • relingi,
  • box na dach,
  • foteliki dla dzieci.

Pomożemy Ci dobrać optymalny samochód do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasza wypożyczalnia samochodów jest gotowa spełnić wszystkie Twoje wymagania w zakresie wynajmu aut.

Wynajem samochodów to tylko jedna z dziedzin naszej działalności. Prowadzimy również warsztat samochodowy i usługi z zakresu pomocy drogowej. Nasz mechanik sprawdzi Twój samochód, dokona niezbędnych napraw i regulacji. Serwis samochodowy prowadzimy z wykorzystaniem w pełni profesjonalnych narzędzi, w tym diagnostyki komputerowej.

Pomagamy w każdej sytuacji. Pomoc drogowa dojedzie do Ciebie w jak najkrótszym czasie, a laweta będzie przygotowana do holowania auta na nasz parking, do najbliższego warsztatu lub do wyznaczonego przez Ciebie miejsca.

Wynajmując u nas samochód masz pewność, że Twoja podróż będzie odbywała się sprawnym, czystym i zadbanym pojazdem, którym dotrzesz do celu i wrócisz bez przeszkód. Pamiętaj, że jeśli wypożyczalnia aut Katowice/Pyrzowice to tylko Borys Rent a Car!

Nasza oferta - holowanie i nie tylko

Całodobowa pomoc drogowa przez 365 dni w roku

Transport do 6 osób jednocześnie + holowane auto.

& - Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych: Siemianowice Śląskie, Czeladź, Katowice, Chorzów.
& - Pomoc Drogowa, auto holowanie: Siemianowice Śląskie, Czeladź, Katowice, Chorzów.