Wyciąganie samochodu z rowu, błota i śniegu - Siemianowice Śląskie i okolice

Utknąłeś w zaspie śnieżnej? Koła Twojego samochodu ugrzęzły w błocie? Pomożemy Ci w tych i innych sytuacjach, w których niesprzyjające warunki drogowe uniemożliwiły Twoją dalszą podróż. Wiemy też, co zrobić, jeżeli Twoje auto znalazło się w rowie - wyciągniemy je w bezpieczny i nieinwazyjny sposób. Nasza firma świadcząca usługi pomocy drogowej działa na terenie Siemianowic Śląskich i pobliskich miejscowości. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w Chorzowie, Piekarach Śląskich, Tychach i okolicach.

Wyciąganie samochodu z rowu

Samochód w rowie kojarzy się z kolizjami i wypadkami. Nie zawsze jednak tego typu sytuacja jest wynikiem tak poważnych zdarzeń. Aby auto znalazło się w rowie, wystarczy mokra bądź oblodzona nawierzchnia połączona z nieco ostrzejszym hamowaniem. Nieprzyjemny incydent może nas spotkać w trakcie mroźnego poranka, deszczowego, jesiennego dnia czy po zmroku - w warunkach ograniczonej widoczności.

Nasza firma zapewnia profesjonalne wyciąganie samochodów z rowu. Dopilnujemy, aby nasze działania nie spowodowały dodatkowych uszkodzeń auta oraz były bezpieczne dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Dzięki nam nie tylko unikniesz potencjalnych strat, ale także nie będziesz musiał ponosić kosztów dodatkowych napraw.

Wyciąganie auta ze śniegu i błota

Nieutwardzona nawierzchnia lubi zamienić się w błotną pułapkę - szczególnie po kilku dniach intensywnych opadów. Unieruchomieniem pojazdu może skutkować najechanie na niewinnie wyglądającą kałużę czy krótki postój na trawniku. Usługa profesjonalnego wyciągania samochodu z błota przyda się zwłaszcza tym kierowcom, których samochody posiadają wyłącznie napęd na przednie koła - próby wyjechania z błota tego typu pojazdami zazwyczaj kończą się jeszcze głębszym zapadaniem auta.

Pomagamy również w wyciąganiu samochodu ze śniegu. Z naszych usług korzystają osoby, których samochód utknął w zaspie. Zabezpieczamy teren wokół pojazdu i działamy metodycznie. Wykorzystujemy doświadczenie nabyte podczas licznych, dotychczasowych interwencji oraz korzystamy ze sprawdzonego, w pełni bezpiecznego sprzętu.

Dlaczego warto powierzyć nam wyciąganie aut z rowów, błota i śniegu?

Staramy się jak najszybciej zareagować na zgłoszenia naszych Klientów. Docieramy na miejsce zdarzenia, oceniamy sytuację i na tej podstawie działamy dalej - zawsze według bezpiecznej, skutecznej metody. Jesteśmy fachowcami, a skorzystanie z naszej pomocy oszczędzi Ci niepotrzebnych nerwów i pozwoli szybko wznowić podróż. Wyróżnia nas także korzystny stosunek ceny do jakości wykonywanych usług. Oferujemy kompleksową pomoc drogową - pomożemy Ci nie tylko wyciągnąć samochód z rowu, błota oraz śniegu, ale także wymienić żarówki i bezpieczniki czy napompować koło. Skontaktuj się z nami również wtedy, gdy zabrakło Ci benzyny, a najbliższa stacja oddalona jest o kilkanaście kilometrów - jedną z oferowanych przez nas usług jest dowóz paliwa.

Siemianowice Śląski, Chorzów i inne miasta, w których Ci pomożemy

Chcemy pomagać jak największej grupie osób, które potrzebują pomocy drogowej, dlatego działamy w kilku miastach południowej Polski i ich okolicach. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z usługi w: Siemianowicach Śląskich i Czeladzi, Chorzowie, Rudzie Śląskiej, Piekarach Śląskich, Tychach, Bielsku-Białej, Tarnowskich Górach, Sosnowcu.

*** CENNIK ***

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z nieuszkodzonym zawieszeniem, kołem i układem kierowniczym (auto może nie odpalać),
0 zł (w cenie kursu)

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z uszkodzonym zawieszeniem, kołem i/lub układem kierowniczym,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Holowanie samochodów osobowych na terenie Siemianowic Śląskich,
od 80 zł netto

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 100 km w jedną stronę),
od 2 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 200 km do 300 km w jedną stronę),
od 1,6 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (powyżej 300 km w jedną stronę),
od 1,5 zł netto/km

Dojazd do klienta, opłata pobierana przy nieudanej naprawie i rezygnacji z holowania (na terenie Siemianowic Śląskich),
od 60 zł netto

Holowanie po godzinie 22.00 oraz w dni wolne od pracy,
ustalane indywidualnie

Wyciąganie pojazdu z rowu,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Dowóz paliwa na terenie Siemianowic Śląskich,
od 60 zł netto

Dowóz paliwa poza Siemianowicami Śląskimi,
ustalane indywidualnie

Awaryjne odpalanie (uruchomienie auta w zimie),
od 70 zł netto