Awaryjne otwieranie samochodów

Nie udaje Ci się, mimo usilnych prób, otworzyć samochodu? A może zatrzasnąłeś kluczyki wewnątrz auta? Bez względu na to, których z tych incydentów Ci się przytrafił, skontaktuj się z nami. Udzielamy profesjonalnej pomocy drogowej, zajmujemy się również serwisowaniem pojazdów. Jedną z oferowanych przez nas usług jest awaryjne otwieranie samochodów. Działamy głównie na terenie województwa śląskiego - bez problemu skorzystasz z naszej pomocy w Siemianowicach Śląskich, Tarnowskich Górach, Rudzie Śląskiej czy Piekarach Śląskich.

Awaryjne otwieranie samochodu w Siemianowicach Śląskich i okolicach

Pomożemy Ci bez względu na przyczynę Twojego problemu. Wezwij nas, jeśli masz problem z otworzeniem drzwi samochodu. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej zareagować na Twoje zgłoszenie. Dotrzemy na miejsce zdarzenia - bez względu na to, czy jest to wąska, wiejska dróżka czy też zatłoczony miejski parking. Podczas awaryjnego otwierania samochodu wykorzystamy naszą wiedzę i doświadczenie. Użyjemy również specjalistycznych narzędzi i technik. Dzięki temu otworzymy Twoje auto bezpiecznie i nieinwazyjnie - gwarantujemy, że nie zauważysz na drzwiach śladów naszej interwencji.

Wykonujemy awaryjne otwieranie drzwi samochodu w przypadku rozmaitych marek, modeli i gabarytów auta. Możesz skorzystać z naszej usługi bez względu na to, czy jeździsz nowszym, czy starszym pojazdem. Poradzimy sobie z otwarciem samochodu osobowego i auta dostawczego - każdorazowo działając z taką samą skutecznością.

Dlaczego warto powierzyć nam awaryjne otwieranie drzwi?

Reagujemy szybko, działamy sprawnie, a przy tym wyróżnia nas korzystny stosunek ceny do jakości. Zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetowe, dlatego staramy się dostosowywać zakres usług do indywidualnych potrzeb. Oferujemy kompleksową pomoc drogową, która obejmuje szeroki zakres czynności. Możesz zgłosić się do nas nie tylko w przypadku konieczności awaryjnego otwierania drzwi, ale także wtedy, gdy spotkały Cię dodatkowe problemy. Przyjedziemy i napompujemy koło w samochodzie, dowieziemy paliwo, wymienimy żarówki w reflektorze. Pomożemy także wtedy, kiedy Twoje auto utknęło w rowie, błocie lub śniegu.

Kiedy będziesz potrzebować naszych usług?

Awaryjne otwieranie drzwi może być potrzebne z wielu powodów. Niektórym zdarza się zapomnieć i w pośpiechu zatrzasnąć kluczyki w samochodzie, inni mają kłopoty z powodu mechanicznej usterki. Otwarcie drzwi może także sprawiać problemy w zimie, zwłaszcza jeśli pojazd był przez długi czas narażony na wpływ ujemnych temperatur.

Różnego rodzaju awarie zazwyczaj zdarzają się w najmniej oczekiwanych momentach. Twoje auto może odmówić posłuszeństwa, kiedy spieszysz się na ważne spotkanie firmowe, musisz zawieźć dziecko do lekarza albo obiecałeś odebrać znajomych z lotniska. W tego typu sytuacjach łatwo stracić głowę i próbować na własną rękę otworzyć samochód. Skutki takiego postępowania mogą być różne. W najlepszym przypadku samodzielna interwencja kończy się zadrapaniem lakieru, w najgorszym zaś - uszkodzeniem drzwi pojazdu.

Miasta, w których skorzystasz z usługi awaryjnego otwierania samochodu

Musisz skorzystać z usługi awaryjnego otwierania drzwi? Chcesz poprosić o interwencję ekipę, która szybko dotrze na miejsce oraz sprawnie i bezpieczne rozwiąże problem? Skontaktuj się z nami i zadzwoń, jeżeli jesteś zainteresowany awaryjnym otwieraniem samochodu w: Siemianowicach Śląskich i Czeladzi, Chorzowie, Tychach, Bielsku-Białej, Piekarach Śląskich, Rudzie Śląskiej, Tarnowskich Górach, Sosnowcu.

Zachęcamy także do zapoznania się z pełną gamą usług naszej firmy. Poza pomocą drogową i serwisem oferujemy wynajem samochodów zastępczych (także z OC sprawcy).

*** CENNIK ***

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z nieuszkodzonym zawieszeniem, kołem i układem kierowniczym (auto może nie odpalać),
0 zł (w cenie kursu)

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z uszkodzonym zawieszeniem, kołem i/lub układem kierowniczym,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Holowanie samochodów osobowych na terenie Siemianowic Śląskich,
od 80 zł netto

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 100 km w jedną stronę),
od 2 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 200 km do 300 km w jedną stronę),
od 1,6 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (powyżej 300 km w jedną stronę),
od 1,5 zł netto/km

Dojazd do klienta, opłata pobierana przy nieudanej naprawie i rezygnacji z holowania (na terenie Siemianowic Śląskich),
od 60 zł netto

Holowanie po godzinie 22.00 oraz w dni wolne od pracy,
ustalane indywidualnie

Wyciąganie pojazdu z rowu,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Dowóz paliwa na terenie Siemianowic Śląskich,
od 60 zł netto

Dowóz paliwa poza Siemianowicami Śląskimi,
ustalane indywidualnie

Awaryjne odpalanie (uruchomienie auta w zimie),
od 70 zł netto