Wypożyczalnia samochodów z OC sprawcy - Bielsko-Biała

Brałeś udział w stłuczce na terenie Bielska-Białej? Kolizja miała miejsce nie z Twojej winy? Zgłoś się do nas, jeśli ten nieprzyjemny incydent pozbawił Cię głównego środka transportu - samochodu. Dzięki nam możesz wynająć auto zastępcze z OC sprawcy bezgotówkowo. W naszej wypożyczalni samochodów zastępczych znajdziesz pojazdy o zróżnicowanym standardzie, wielkości i przeznaczeniu. Każdy z nich utrzymany jest w dobrym stanie i sprzyja komfortowej oraz bezpiecznej podróży.

Wynajem auta z OC sprawcy w Bielsku-Białej

Jesteśmy profesjonalną firmą oferującą kompleksowe usługi w zakresie auto pomocy. Prowadzimy serwis samochodowy, w którym dokonujemy napraw pojazdów. Udzielamy również pomocy drogowej wszystkim potrzebującym natychmiastowej interwencji bezpośrednio na drodze. Dysponujemy także wypożyczalnią samochodów zastępczych z OC sprawcy. Wszystkie pojazdy dostępne w naszej ofercie utrzymane są w dobrym stanie. Nasze praktyczne doświadczenie, zdobywane podczas mniejszych i większych napraw pojazdów, pozwala nam należycie zadbać o stan techniczny samochodów. Udostępniamy naszym Klientom wyłącznie auta utrzymane w dobrej kondycji - z przyjaznym, komfortowym wnętrzem oraz sprzyjającym wygodnej jeździe wyposażeniem.

Na życzenie Klientów montujemy, za stosunkowo niewielką dopłatą, dodatkowe wyposażenie w autach zastępczych z OC sprawcy. Dysponujemy fotelikami dziecięcymi - dopasowanymi do rozmaitych modeli samochodów, pozwalającymi odbywać bezpieczne podróże tym najmłodszym pasażerom. Posiadamy również sprzęt elektroniczny - wypożyczone auto możemy wyposażyć w CB Radio lub nawigację GPS.

Samochód zastępczy z OC sprawcy - dlaczego warto zaufać nam?

Poza wypożyczeniem samochodu zastępczego z OC sprawcy oferujemy również miłą i profesjonalną obsługę oraz szereg dodatkowych opcji, dzięki którym współpraca z nami jest wygodna dla Klienta. Nie chcemy ograniczać planów wyjazdowych osób, które korzystają z wypożyczalni, dlatego umożliwiamy wyjazd wynajętym samochodem za granicę. Część naszych Klientów oddaje (za dodatkową opłatą) samochód poza miejscowością, w której posiadamy siedzibę - to nasz ukłon w kierunku osób mających napięty grafik lub problem ze zorganizowaniem transportu.

Inne miasta, w których oferujemy wypożyczenie auta z OC sprawcy

Bielsko-Biała to tylko jedna z miejscowości, w której regularnie świadczymy usługi. Głównym obszarem naszej działalności jest Śląsk. Z naszej wypożyczalni auta zastępczego z OC sprawcy mogą skorzystać zarówno mieszkańcy województwa śląskiego, jak i przedsiębiorcy prowadzący działalność na tym terenie. Zachęcamy do kontaktu wszystkich tych, których interesuje:

Formalności a wynajem samochodu z OC sprawcy w Bielsku-Białej

Aby szybko i sprawnie skorzystać z usług naszej wypożyczalni z OC sprawcy, weź ze sobą dokumenty niezbędne do dopełnienia wszelkich formalności. Do uzyskania samochodu zastępczego będziesz potrzebował:

  • dowodu osobistego,
  • dowodu rejestracyjnego Twojego pojazdu,
  • prawa jazdy,
  • danych polisy osoby odpowiedzialnej za kolizję,
  • daty oraz numeru poniesionej przez Ciebie szkody,
  • dokumentu poświadczającego przyjęcie szkody do likwidacji (wydanego przez towarzystwo ubezpieczeniowe).

Obsługujemy wynajem aut zastępczych bez względu na wybranego przez Ciebie ubezpieczyciela. Z naszej wypożyczalni samochodów z OC sprawcy mogą skorzystać klienci takich zakładów ubezpieczeniowych jak: InterRisk S.A., AVIVA TU Ogólnych S.A., TUiR ALLIANZ Polska S.A., TUW TUW, Vienna Insurance Group, STU ERGO HESTIA S.A., BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń Vienna Insurance Group, T.U.W. POCZTOWE, Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group, PZU SA, UNIQA TU S.A,  Gothaer TU S.A., AXA TUiR S.A., TUiR WARTA S.A., TUW-CUPRUM, TUW TUZ, MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., GENERALI T.U. S.A., PROAMA, Concordia Polska TUW, LIBERTY Ubezpieczenia, LINK4 TU S.A., TUiR PARTNER S.A. i innych.

Wciąż masz wątpliwości, czy wypożyczysz u nas auto zastępcze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci także w dopełnieniu formalności.

Kiedy warto skorzystać z bezpłatnego auta z OC sprawcy?

Bezpłatne auto zastępcze z OC sprawcy przysługuje wszystkim tym, którzy w wyniku stłuczki spowodowanej przez innego kierowcę stracili możliwość jeżdżenia własnym pojazdem. Nawet jeśli naprawa samochodu potrwa raptem kilka dni, warto rozważyć skorzystanie z wypożyczalni samochodów z OC sprawcy. Dojazdy do pracy, odwożenie dzieci do szkoły, regularna pomoc starszym członkom rodziny, a nawet robienie zakupów - wszystkie te czynności stają się uciążliwe, jeżeli nie dysponujemy własnym pojazdem.

Samochód zastępczy z OC sprawcy przyda się przede wszystkim osobom, które zamieszkują tereny podmiejskie i wiejskie. Komunikacja miejska na tych obszarach bywa zawodna. Często też rozkład autobusu nie przystaje do indywidualnych potrzeb - np. niestandardowych godzin pracy. Wynajem auta w naszej wypożyczalni to gwarancja mobilności na czas naprawy uszkodzonego w wyniku stłuczki pojazdu.