Wypożyczalnia samochodów Tychy

Znakomite auta są w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług wynajmu aut, a staniesz się choć na kilka dni posiadaczem samochodu określonej klasy. Dla Twojej wygody oferujemy nie tylko samą usługę wypożyczenia samochodu, ale również szereg dodatkowych usług, m.in. wypożyczenie fotelika dla Twojego dziecka czy nawigacji GPS, która pozwoli na wygodne podróżowanie nawet po terenach, które są Ci całkowicie nieznane. Borys Team oferuje wynajęcie auta już w cenie 55 zł za dzień. Wypożyczenie samochodu na więcej niż 14 dni jest negocjowane indywidualnie z klientem. Jesteśmy w stanie podstawić i odebrać samochód poza Tychami, gdzie mieści się nasz oddział, w godzinach pracy, jak i poza nimi za dodatkową opłatą.

Dlaczego warto skorzystać z naszej wypożyczalni aut w Tychach?

Dlatego, że oferujemy znakomitej jakości, w pełni sprawne technicznie i piękne wizualnie auta, które nigdy Cię nie zawiodą. Możesz zapewnić sobie transport z lotniska, jeśli przyjeżdżasz do nas na wakacje i chciałbyś za pomocą pożyczonego auta zwiedzić piękne zakątki Polski. Nasze samochody dadzą Ci swobodę realizowania zadań zawodowych, ułatwią transport osób i rzeczy, także dla firm i różnych instytucji. Naszymi klientami są osoby prywatne i biznesmeni, którzy na przykład muszą zapewnić bus dla swoich pracowników czy samochód dostawczy dla przewiezienia większego ładunku.

Wynajem samochodów osobowych w Tychach

W naszej ofercie wypożyczalni samochodów w Tychach znajdują się samochody osobowe od klasy A do F, które mogą posłużyć tak użytkownikom prywatnym, jako środek transportu podczas wakacji czy wycieczki, albo zastąpić własne auto, które doznało awarii.  Będą one mogły być wykorzystywane także przez biznesmenów, przedsiębiorców i ich pracowników do celów zawodowych.

Wynajem samochodów dostawczych w Tychach

Możemy zaproponować Ci wynajęcie małego lub dużego samochodu dostawczego, busa, solidnego samochodu typu VAN, plandeka czy pomoc drogowa. Możesz wybierać spośród wielu różnych propozycji pojazdów, które będą zdolne przewieźć Twój towar lub rzeczy osobiste podczas  przeprowadzki.

Gdzie można nas znaleźć?

Tychy są tylko jednym ze śląskich miast, w których prowadzimy swoją działalność. Wypożyczalnia samochodów Borys Team oferuje pełną flotę pojazdów różnego typu również w Rudzie Śląskiej, Siemianowicach Śląskich, w Tarnowskich Górach, Bielsko-Białej, w Czeladzi, Sosnowcu czy w Chorzowie.