Wypożyczalnia samochodów Tarnowskie Góry

Jeśli poszukujesz firmy, która ma dużą i zróżnicowaną flotę samochodów osobowych i dostawczych przeznaczonych do wynajęcia w Tarnowskich Górach, powinieneś zapoznać się z naszą unikalną ofertą. Borys Team to wypożyczalnia aut działająca na Śląsku od lat. Nasze usługi obejmują nie tylko samo wypożyczenie pożądanego auta, ale i odstawienie go lub odbiór z dowolnego miejsca, wynajem auta na potrzeby wyjazdu zagranicznego, czy też wypożyczenie nawigacji GPS lub fotelika samochodowego.

Kiedy możesz potrzebować wynajęcia samochodu?

Awaria, wyjazd zagraniczny, czy też inne sytuacje mogą nas pozbawić dostępu do własnego samochodu. Nie musimy wtedy załamywać rąk, ale możemy sięgnąć po usługi wypożyczalni samochodów w Tarnowskich Górach. Borys Team ma w swojej ofercie szereg pojazdów, które pozwolą Ci wygodnie podróżować po całym kraju, a nawet wyjeżdżać poza nasze granice.

Wypożyczalnia samochodów osobowych

Kiedy chcesz zwiedzać Polskę własnym samochodem, ale nagle odmówi Ci on posłuszeństwa, albo jesteś turystą przylatującym na Śląsk lub chcesz zapewnić swojemu pracownikowi dobry samochód do przemieszczania się pomiędzy różnymi punktami handlowymi, możemy Ci zaoferować wynajęcie auta z klasy od A do F. Są to wspaniałe pojazdy, które znajdują się w doskonałym stanie technicznym i okażą się niezawodne podczas jazdy.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Tarnowskich Górach

Oprócz szerokiej oferty ekonomicznych, szybkich i solidnych samochodów osobowych, nasza wypożyczalnia aut ma w ofercie duże samochody dostawcze, małe dostawczaki, busy, plandeki, vany, czy też samochody pomocy drogowej. Możesz więc do woli wybierać spośród większych pojazdów, w tym także i tych do „zadań specjalnych”.

Gdzie można nas znaleźć?

Tarnowskie Góry to tylko jedno z miast na Śląsku, gdzie prowadzimy naszą wypożyczalnię samochodów i oferujemy do wynajęcia samochody osobowe i dostawcze. Można skorzystać z naszych usług również w Rudzie Śląskiej, Siemianowicach Śląskich, w Tychach, Bielsko-Białej, w Czeladzi, Sosnowcu czy w Chorzowie. Zapraszamy do naszej wypożyczalni aut!