Wypożyczalnia samochodów Sosnowiec

Borys Team prezentuje Wam swoją ofertę usług wynajmu aut różnej klasy i rodzaju - flota pojazdów jest na tyle zróżnicowana, aby każdy klient mógł znaleźć odpowiednie dla siebie auto. Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje usługi podstawowe, polegające na wypożyczeniu samochodu na kilka dni lub na dłuższy okres - ponad 14 dni, co negocjowane jest indywidualnie z klientem.

Ponadto możemy zaproponować Ci wiele usług dodatkowych, które w sposób zdecydowany ułatwią Ci korzystanie z naszych pojazdów. Jesteśmy gotowi odstawić wybrane auto pod Twoją firmę czy dowolny, wskazany adres, nawet poza Sosnowcem. Podobnie jest w przypadku odbierania wypożyczanego uprzednio samochodu. Nie musisz się więc martwić koniecznością przyjazdu do naszej wypożyczalni aut, aby zwrócić pożyczony samochód.

Dla naszych klientów oferujemy możliwość wypożyczenia nawigacji GPS czy fotelika dziecięcego.

Wypożyczalnia samochodów osobowych w Sosnowcu

Jeśli wybierasz się na wesele do kuzyna, siostry lub przyjaciela, możemy zapewnić Ci wygodny transport i odebranie auta z dowolnego miejsca w Polsce. Nasza oferta kierowana jest również i do turystów, którzy przylatują do Polski i nie mają na miejscu własnego samochodu, a chcieliby podróżować w ten sposób po naszym kraju i zwiedzać jego najpiękniejsze zakątki. Poza tym wypożyczalnia samochodów świadczy szerokie usługi wynajmu aut dla przedstawicieli sfery biznesu.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Sosnowcu

Chcesz się przeprowadzić? Masz do przewiezienia duży ładunek towarów, albo chciałbyś zapewnić swoim pracownikom transport do nowego zakładu pracy? W każdej z tych sytuacji możemy zaproponować Ci wynajem auta dostawczego, małego dostawczego auta, samochodu typu plandeka, Van, pomoc drogowa czy brygadowy oraz samochody typu bus do przewożenia osób.

Wypożyczenie auta nie tylko w Sosnowcu - gdzie jeszcze jesteśmy?

Borys Team jest wypożyczalnią samochodów osobowych i dostawczych, która świadczy swoje usługi generalnie na terenie całego Śląska, nie zaś wyłącznie w Sosnowcu. Dlatego bez problemu będziesz mógł wynająć samochód w Czeladzi, Chorzowie, Tarnowskich Górach, Rudzie Śląskiej, Siemianowicach Śląskich, w Bielsko-Białej czy w Tychach.