Wypożyczalnia samochodów Ruda Śląska

Oszczędny samochód osobowy klasy A, czy duży samochód dostawczy? Niezależnie od tego, co chcesz wynająć, nasza wypożyczalnia samochodów z Rusy Śląskiej - Borys Team, jest gotowa, aby spełnić Twoje oczekiwania. Wynajem aut to główna usługa, jaką oferujemy, ale dla Waszej wygody przygotowaliśmy również paletę usług dodatkowych, wśród których warto wymienić:

  • negocjowane indywidualnie wynajęcie samochodu na dłużej niż 14 dni,
  • podstawienie lub odbiór wypożyczonego auta poza miastem,
  • możliwość zwrotu auta w innym mieście niż Ruda Śląska,
  • podstawienie lub odbiór wynajętego auta poza godzinami pracy,
  • możliwość wynajęcia auta, którym będzie można wyruszyć za granicę,
  • wypożyczenie wraz z autem nawigacji GPS, fotelika dziecięcego czy CB radia.

Kiedy warto wypożyczyć auto?

Wyjazd służbowy, wakacje i chęć zwiedzania samodzielnie okolicznych zabytków, samochód dla pracownika lub kontrahenta, przeprowadzka lub potrzeba przewiezienia większej niż zwykle partii towarów do sklepu. To tylko jedne z przypadków, kiedy wynajęcie samochodu może rozwiązać wiele naszych logistycznych problemów.

Wypożyczalnia samochodów osobowych w Rudzie Śląskiej

Twoje auto osobowe nagle odmówiło posłuszeństwa? Chcesz wynająć luksusowe auto i zaimponować swoim klientom lub kontrahentom? A może po prostu potrzebujesz na kilka dni lub tygodni ekonomicznego auta klasy A? Nasza wypożyczalnia aut oferuje wynajęcie samochodu osobowego, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Przygotowaliśmy dla Was ofertę na wynajem aut od klasy A do F.

Wynajem samochodów dostawczych

Chcesz przewozić pracowników do odległego miasta w Polsce? Masz w planach przeprowadzkę do nowego mieszkania? A może potrzebujesz samochodu z plandeką do przewożenia towarów do sklepu? Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby, możemy wypożyczyć dla Ciebie swoje auta dostawcze. W naszej flocie znajdują się samochody małe dostawcze, dostawcze, typu samochód brygadowy, pomocy drogowej, plandeka, VAN czy też bus.

Gdzie można nas znaleźć? Nie tylko Ruda Śląska!

Dziś pragniemy Ci zaoferować wynajęcie samochodu nie tylko w Rudzie Śląskiej, ale i w wielu innych miastach na Śląsku. Dla wygody naszych klientów wypożyczalnia samochodów Borys Team funkcjonuje również w Sosnowcu, Tarnowskich Górach, Siemianowicach,  Śląskich, Tychach, Chorzowie, Bielsko-Białej, w Piekarach Śląskich, czy w Czeladzi.