Wypożyczalnia samochodów Piekary Śląskie

Jeśli poszukujesz wypożyczalni samochodów, która będzie w stanie zaoferować Ci różnego rodzaju pojazdy w niskiej cenie, to nasza firma Borys Team jest w stanie przygotować dla Ciebie najlepszą ofertę. W ramach naszej usługi wynajęcia samochodu, podstawiamy wybrany pojazd do wskazanego przez klienta miejsca i odbieramy go nawet poza miastem. Wypożyczalnia aut Borys Team ma w swojej ofercie wynajem krótko i długoterminowy, przy czym opcja wynajęcia pojazdu powyżej 14 dni jest wyceniana i negocjowana indywidualnie.

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu aut w Piekarach Śląskich?

Głównie dlatego, że przygotujemy dla Ciebie wybrane auto w krótkim czasie i podstawimy tam, gdzie będzie Ci wygodnie. Oferujemy przy tym nawet możliwość zwrotu auta w innym mieście, dlatego nie musisz kłopotać się tym, aby odstawić pojazd do Piekar Śląskich.

Kiedy wynajęcie samochodu to najlepsza opcja?

Wynajem pojazdu to najlepsza propozycja zarówno dla turystów, chcących poznawać najpiękniejsze zakątki naszego kraju, jak i dla biznesmenów, którzy chcą zapewnić sobie, swoim pracownikom lub  kontrahentom najwygodniejszy środek transportu.

Wynajem samochodów osobowych

Nasza flota samochodowa składa się z szeregu pojazdów osobowych, klasy od A do F. Także każdy z naszych klientów może wybrać dla siebie wynajem auta, które w 100 procentach będzie odpowiadało jego oczekiwaniom.

Wynajem samochodów dostawczych

Przede wszystkim dla klientów firmowych, ale nie tylko, przygotowaliśmy ofertę na wypożyczenie samochodów dostawczych. Mamy dla Ciebie propozycję wynajmu małego auta dostawczego, dostawczego, samochodu typu VAN, plandeka, pomoc drogowa, bus lub auto brygadowe.

Gdzie świadczymy swoje usługi?

Piekary Śląskie to tylko jedno z miast na Śląsku, gdzie oferujemy wynajem samochodów. Podobne usługi świadczymy w Chorzowie, Rudzie Śląskiej, w Siemianowicach Śląskich, Czeladzi czy w Sosnowcu, Tarnowskich Górach i w Tychach.