Wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, czy przedsiębiorcą, przygotujemy dla Ciebie najbardziej zindywidualizowaną ofertę na wynajem aut. Posiadamy szeroką flotę pojazdów, które spełnią Twoje oczekiwania. Wynajmujemy pojazdy osobowe i dostawcze, na krótki lub długi czas. Wypożyczenie samochodu na więcej niż 14 dni podlega indywidualnym negocjacjom z klientem.

Oprócz wynajęcia auta, wypożyczalnia samochodów Borys Team z Bielska-Białej oferuje klientom szereg usług dodatkowych, m.in. podstawienie i odbiór pojazdu poza miastem, w którym mieści się oddział, albo poza godzinami pracy. Dajemy możliwość wyjazdu wypożyczonym autem poza granicę Polski i swobodnego poruszania się w jej obrębie. Wypożyczamy na życzenie klienta fotelik dziecięcy, CB radio czy nawigację GPS.

Chcesz zorganizować przeprowadzkę? A może wynająć auto dla celów turystycznych?

Niezależnie od powodu, dla którego potrzebujesz wypożyczyć samochód, możemy zaoferować Ci odpowiedni pojazd. Nasze usługi przydają się osobom prywatnym, które nagle zostają pozbawione samochodu osobowego, np. w wyniku wypadku, a jest im on potrzebny do wykonywania pracy zawodowej lub dowożenia dzieci do szkoły, przedszkola czy zabiegi rehabilitacyjne. Ponadto, wypożyczalnia samochodów przyjdzie Ci z pomocą, jeśli potrzebujesz przewieźć meble czy sprzęty RTV i AGD do nowego mieszkania, albo większy ładunek towaru do otwieranego właśnie sklepu.

Wypożyczalnia samochodów osobowych w Bielsko-Białej

W naszym asortymencie znajdują się samochody osobowe różnych klas - od A do E, które możemy wypożyczyć już za cenę 55 zł za dobę. Oszczędne auta pozwolą na tanią eksploatację w warunkach miejskich i podmiejskich. Zapewniają komfort jazdy i pełnię bezpieczeństwa.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Bielsku

Dostawczaki, samochody typu bus do przewożenia osób, VANy, plandeki oraz samochody pomocy drogowej i brygadowe - to wszystko możemy Ci zaoferować w ramach wynajęcia samochodów dostawczych.

Gdzie można nas znaleźć?

Bielsko-Biała to miasto, w którym znajduje się oddział naszej wypożyczalni samochodów Borys Team. Nie jest to jednak jedyne miejsce, w którym możesz skorzystać z naszych usług. Poza tym, świadczymy je w takich miastach jak: Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Tychy, Tarnowskie Góry, Czeladź, Sosnowiec czy Chorzów.