Warsztat samochodowy Tarnowskie Góry

Twój samochód odmawia posłuszeństwa? Masz już dość ciągłych napraw i prowizorycznych rozwiązań? Chcesz przeprowadzić okresowy przegląd pojazdu lub wymienić opony? Zapraszamy wszystkich mieszkańców Tarnowskich Gór i okolic do naszego auto serwisu. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z mechaniką, elektroniką czy elektryką samochodową, wulkanizacją, regulacją klimatyzacji czy wymianą opon.

Do kogo kierujemy swoją ofertę w Tarnowskich Górach?

Nasz auto serwis czeka na każdego właściciela samochodu, który ma z nim jakikolwiek problem. Niezależnie od tego, czy doznałeś całkowitej awarii pojazdu, albo zauważasz nieprawidłowości w funkcjonowaniu poszczególnych podzespołów auta, czy chcesz wymienić opony lub skontrolować sprawność działania klimatyzacji, zapraszamy do naszego warsztatu samochodowego. Polecamy nasze usługi również i tym osobom, które wyruszają w dłuższe trasy, np. na wakacje, własnym samochodem i chciałyby zlecić jego gruntowny przegląd i ewentualna regulację, jeśli stanie się to niezbędne.

Nie mieszkasz w Tarnowskich Górach? Sprawdź ofertę w innych miastach

Decydując się na skorzystanie z serwisu samochodowego Borys Team, możesz skorzystać z naszej oferty w innych miastach: Bielsko-Biała, Chorzów, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie i Czeladź, Sosnowiec, Tychy

Co właściwie robimy? Auto serwis w Tarnowskich Górach

Prowadzimy warsztat samochodowy, w którym każdy mechanik specjalizuje się w odrębnych pracach serwisowych i naprawczych. Dzięki naszemu zespołowi Borys Team naprawa samochodów może być dokonywana szybko i sprawnie. Bazujemy na swoim wieloletnim doświadczeniu, które przekłada się na wszechstronność i kompleksowość usług. Dokonamy zarówno wymiany oleju silnikowego, płynu hamulcowego czy płynu w chłodnicy, jak i naprawimy poważną awarię silnika lub układu hamulcowego. Szybko i sprawnie wymienimy opony - zarówno na felgach aluminiowych, jak i stalowych. Podejmujemy się naprawy i łatania pękniętego lub przebitego ogumienia, o ile wulkanizator uzna takie prace za zasadne. Dbamy przy tym o pełne bezpieczeństwo kierowców, ich pasażerów i wszelkich innych uczestników ruchu drogowego.

Z naszą pomocą doprowadzisz swój samochód do znakomitej sprawności i nie będziesz obawiał się nim podróżować nawet w dalekich kierunkach. Jeśli problem tkwi w komputerze pokładowym pojazdu, dokonamy diagnozy komputerowej elektroniki samochodowej, wykasujemy pojawiające się błędy, usuwając przy tym ich przyczynę, aby nigdy więcej nie było takiego problemu.