Warsztat samochodowy Ruda Śląska

Twój samochód ma już swoje lata i często się psuje?
Masz problemy z komputerem pokładowym swojego pojazdu?
A może potrzebujesz wymienić opony letnie na zimowe?

Wszystkie te usługi wykona nasz warsztat samochodowy Borys Team. Czekamy na Was w Rudzie Śląskiej, gdzie prowadzimy serwis samochodów różnych marek. Nie ma przy tym znaczenia, czy jeździsz autem typu diesel, czy z silnikiem benzynowym, albo posiadacz instalację gazową. Możemy zaoferować Ci kompleksową auto naprawę, przy której nie tylko usuniemy zgłaszane usterki, ale również skontrolujemy najważniejsze podzespoły Twojego pojazdu.

Od opon, aż po silnik - naprawa samochodu w Rudzie Śląskiej

Podejmujemy się realizacji szerokiego zakresu usług z dziedziny mechanika samochodowa i elektronika samochodowa. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nowoczesne samochody wysokiej klasy są naszpikowane elektroniką, która niestety ma prawo się psuć. Błędy pojawiające się na desce rozdzielczej pojazdu pomagają w diagnozowaniu stanu samochodu, ale czasem mogą być wynikiem nieprawidłowego działania podzespołów elektronicznych. Dlatego warto to sprawdzić u wykwalifikowanego mechanika. W Rudzie Śląskiej można wybrać się do naszego warsztatu mechanicznego, w którym zdiagnozujemy usterkę, wyregulujemy pracę układów samochodu czy uzupełnimy płyny. Możemy także na Twoje życzenie dokonać przeglądu samochodu, co w szczególności przyda się wszystkim tym kierowcom, którzy wybierają się w długą trasę własnym pojazdem.

Dokonujemy napraw opon przebitych i uszkodzonych, o ile wulkanizator stwierdzi, że naprawa nie zmniejszy poziomu bezpieczeństwa użytkowania samochodu wyposażonego w takie ogumienie. Wymienimy opony w samochodzie naszych klientów i podejmiemy się naprawy i wymiany części samochodowych, w ramach naszego auto serwisu.

Oprócz Rudy Śląskiej, serwis samochodowy w innych miastach

Nasza oferta serwisu samochodowego jest skierowana także do mieszkańców miast: Bielsko-Biała, Chorzów, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie i Czeladź, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy

Przykładowe usługi warsztatowe w Rudzie Śląskiej

Naprawa aut w naszym serwisie samochodowym jest realizowana sprawnie, szybko i fachowo. Korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia i pasji motoryzacyjnej każdego z naszych mechaników. Możemy zaoferować Wam nie tylko wymianę rozrządu, czy naprawę tłumika, ale także wiele innych prac, jakie doprowadzą Wasz samochód do perfekcyjnego stanu, który będzie sprzyjał czerpaniu pełnej satysfakcji z jazdy.