Warsztat samochodowy Chorzów

W Chorzowie na każde 1000 mieszkańców przypadało w 2014 roku 399 zarejestrowanych samochodów. Każdy pojazd powinien być poddawany okresowym przeglądom, kontroli technicznej i ewentualnym naprawom. Wszystkie te kwestie możecie zrealizować w jednym miejscu - w warsztacie samochodowym Borys Team. To miejsce, w którym spotkacie profesjonalnych, doświadczonych mechaników z pasją i gdzie serwis samochodów dokonywany jest we wszechstronny sposób.

Mechanika samochodowa wymaga doskonałej znajomości budowy pojazdu, a nie tylko jego poszczególnych podzespołów. Dzisiaj mechanik jest wspierany w swojej pracy przez szereg elektronicznych narzędzi diagnostycznych, które wskazują, gdzie jest problem i dlaczego samochód klienta odmawia posłuszeństwa. Nie musi więc polegać wyłącznie na swojej intuicji w tym zakresie. Niemniej, jego doświadczenie w naprawianiu aut ułatwia jego pracę.

Twój samochód w rękach eksperta - mechanika z Chorzowa

Nasz warsztat samochodowy w Chorzowie świadczy kompleksowe usługi z zakresu mechaniki i elektroniki samochodowej. To serwis działający od lat, który może pochwalić się znakomitą opinią wśród dziesiątek zadowolonych klientów. Oddając w nasze ręce swoje auto możesz być pewny, że naprawimy usterki i przywrócimy Twój pojazd do pełnej sprawności. Oszacujemy przy tym koszty naszej pracy i będziemy dążyć do tego, aby nie nadwyrężyć zanadto Twojego budżetu. Dostosowujemy tryb naprawy i kontroli pojazdu do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Zawsze wykorzystujemy tylko części firmowe lub polecane zamienniki, które nie powodują żadnych uszczerbków w sprawności działania pojazdu.

Serwis samochodowy nie tylko w Chorzowie

Nasz serwis samochodowy skierowany jest takie do klientów z takich miast Śląska jak: Bielsko-Biała, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie i Czeladź, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy

Oferta warsztatu samochodowego Chorzów - dla kogo?

Jeśli masz problem z samochodem - nie odpala w czasie zimnych dni, silnik przegrzewa się latem, albo temperatura płynu w chłodnicy jest za wysoka - przyjedź do naszego auto serwisu, a sprawdzimy, w czym tkwi problem. Przebita lub uszkodzona opona niekoniecznie musi nadawać się już tylko do wymiany - sprawdzi to nasz wulkanizator i oceni, czy opłaca się naprawiać ją czy też lepiej będzie kupić nowe ogumienie. Błędy w komputerze pokładowym Twojego samochodu nie są dla nas problemem - szybko rozpoznamy usterkę i naprawimy ją. Elektronika samochodowa ma bowiem ułatwiać życie kierowcom, a nie uprzykrzać jazdę samochodem.

Zapraszamy na kompleksowy przegląd, regulację i diagnostykę pojazdową!