Serwis samochodowy Bielsko-Biała - fachowcy dla Twojego auta

Jesteśmy renomowanym, sprawnie działającym serwisem samochodowym, który obsługuje klientów w Bielsku-Białej i najbliższych okolicach. Auto serwis to tylko jedna z naszych usług, jakie możemy Ci zaoferować. Zapraszamy do naszego warsztatu samochodowego wszystkich tych posiadaczy pojazdów mechanicznych, którzy mają jakikolwiek problem ze swoim samochodem, albo chcieliby dokonać jego przeglądu, na przykład przed wyruszeniem w dłuższą trasę. Dzięki naszej pomocy Twoje auto będzie działało bez zarzutu, a podróżowanie nim stanie się czystą przyjemnością.

Kiedy skorzystać z pomocy mechanika w Bielsku-Białej?

Zapraszamy zawsze wtedy, gdy coś się dzieje z Twoim samochodem i nie tylko. Nie ma przy tym znaczenia, czy będzie to usterka z zakresu mechaniki samochodowej, czy też błąd komputera pokładowego. Nasze usługi naprawy samochodów są adresowane także i do tych klientów, którzy chcieliby wymienić opony w swoim aucie, jak i naprawić je, o ile wulkanizator uzna, że istnieje taka możliwość. Dokonamy diagnostyki samochodowej i wymienimy płyny eksploatacyjne w Twoim samochodzie.

Oferta serwisu samochodowego na Śląsku

Nasz serwis samochodowy operuje w takich miastach Aglomeracji Śląskiej jak: Chorzów, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie i Czeladź, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy

Co może zaoferować Ci nasz warsztat samochodowy w Bielsku-Białej?

W zakres usług, jakie świadczone są klientom przez naszych wykwalifikowanych mechaników z Borys Team wchodzi:

  • wulkanizacja,
  • wymiana opon,
  • elektromechanika,
  • mechanika samochodowa,
  • diagnostyka, przeglądy, regulacje,
  • klimatyzacja

Wszystkie usługi wykonujemy z najwyższą starannością. Obejmują one nie tylko wymianę zepsutych czy zużytych części, ale i naprawę istniejących podzespołów. Niektóre być może wymagają wyłącznie regulacji, aby poprawnie działać. Uzupełniamy lub wymieniamy olej silnikowy, płyn hamulcowy czy płyn w chłodnicy. Możemy zamontować dodatkowo w Twoim pojeździe radio samochodowe, belki dachowe, czujniki cofania czy hak holowniczy.

Przed przystąpieniem do prac auto naprawy, najpierw wyceniamy je i sporządzamy kosztorys z wykorzystaniem oryginalnych i zamiennych części samochodowych. Klient wie więc od razu, ile naprawa jego samochodu będzie tak naprawdę kosztować.