Pomoc drogowa Tychy

Nasza pomoc drogowa obejmuje nie tylko holowanie pojazdów osobowych, ale i maszyn, wózków widłowych, sprzętu budowlanego i nietypowych urządzeń. Laweta odwiezie Twój zepsuty samochód do najbliższego warsztatu albo do wyznaczonego przez Ciebie dowolnego miejsca. Jesteśmy gotowi wyciągnąć pojazd z rowu, ponieważ w naszej flocie znajduje się laweta z wyciągarką lub HDS. Dokonujemy drobnych napraw na miejscu awarii lub kolizji drogowej, aby umożliwić Ci kontynuowanie podróży i skrócenie do minimum niezbędnego przestoju. Możemy dowieźć Ci paliwo, jeśli przez roztargnienie czy zwykłą nieuwagę zapomniałeś uzupełnić bak. W zakresie naszych usług znajduje się też awaryjne odpalanie pojazdów, co jest usługą auto pomocy potrzebną w szczególności w okresie zimowym.

Dlaczego wybrać pomoc drogową w Tychach?

Firma Borys team ma kompleksową ofertę usług pomocy drogowej i holowania samochodów. Możesz zadzwonić do nas o każdej porze dnia i nocy, a my postaramy się udzielić Ci niezbędnej pomocy. Naprawiamy samochody na miejscu zdarzenia, a nie tylko holujemy auta do warsztatu lub na parking. Dzięki nam możesz poczuć się bezpieczniej podczas podróżowania samochodem.

Gdzie nas znaleźć?

Tychy są jednym z miast w Aglomeracji Śląskiej, w których prowadzimy swoją działalność, oferując klientom lawetę, holowanie pojazdów i wszechstronną pomoc drogową. Możesz skorzystać z naszych usług także w takich miastach jak: Chorzów, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Ruda Śląska, Czeladź i Siemianowice Śląskie oraz Bielsko-Biała.

Twój samochód się zepsuł? A może jesteś uczestnikiem wypadku?

Zepsuty, uszkodzony lub całkowicie zniszczony samochód powinien być odholowany do warsztatu, gdzie eksperci ocenią, ile będzie kosztowała jego naprawa i czy opłaca się ją w ogóle przeprowadzać. W sytuacji, w której brakło ci paliwa, albo nie możesz odpalić samochodu o poranku zimą, możesz spokojnie zadzwonić na numer pomocy drogowej Borys Team, a w jaki najkrótszym czasie postaramy się udzielić Ci odpowiedniej pomocy. Zapraszamy do nas, a nie pożałujesz dokonanego wyboru.