Pomoc drogowa Tychy

Nasza pomoc drogowa obejmuje nie tylko holowanie pojazdów osobowych, ale i maszyn, wózków widłowych, sprzętu budowlanego i nietypowych urządzeń. Laweta odwiezie Twój zepsuty samochód do najbliższego warsztatu albo do wyznaczonego przez Ciebie dowolnego miejsca. Jesteśmy gotowi wyciągnąć pojazd z rowu, ponieważ w naszej flocie znajduje się laweta z wyciągarką lub HDS. Dokonujemy drobnych napraw na miejscu awarii lub kolizji drogowej, aby umożliwić Ci kontynuowanie podróży i skrócenie do minimum niezbędnego przestoju. Możemy dowieźć Ci paliwo, jeśli przez roztargnienie czy zwykłą nieuwagę zapomniałeś uzupełnić bak. W zakresie naszych usług znajduje się też awaryjne odpalanie pojazdów, co jest usługą auto pomocy potrzebną w szczególności w okresie zimowym.

Dlaczego wybrać pomoc drogową w Tychach?

Firma Borys team ma kompleksową ofertę usług pomocy drogowej i holowania samochodów. Możesz zadzwonić do nas o każdej porze dnia i nocy, a my postaramy się udzielić Ci niezbędnej pomocy. Naprawiamy samochody na miejscu zdarzenia, a nie tylko holujemy auta do warsztatu lub na parking. Dzięki nam możesz poczuć się bezpieczniej podczas podróżowania samochodem.

Gdzie nas znaleźć?

Tychy są jednym z miast w Aglomeracji Śląskiej, w których prowadzimy swoją działalność, oferując klientom lawetę, holowanie pojazdów i wszechstronną pomoc drogową. Możesz skorzystać z naszych usług także w takich miastach jak: Chorzów, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Ruda Śląska, Czeladź i Siemianowice Śląskie oraz Bielsko-Biała.

Twój samochód się zepsuł? A może jesteś uczestnikiem wypadku?

Zepsuty, uszkodzony lub całkowicie zniszczony samochód powinien być odholowany do warsztatu, gdzie eksperci ocenią, ile będzie kosztowała jego naprawa i czy opłaca się ją w ogóle przeprowadzać. W sytuacji, w której brakło ci paliwa, albo nie możesz odpalić samochodu o poranku zimą, możesz spokojnie zadzwonić na numer pomocy drogowej Borys Team, a w jaki najkrótszym czasie postaramy się udzielić Ci odpowiedniej pomocy. Zapraszamy do nas, a nie pożałujesz dokonanego wyboru.

Zakres usług pomocy drogowej w Tychach

Całodobowa pomoc drogowa na terenie Aglomeracji Śląskiej obejmuje:

pomoc

* holowanie samochodów osobowych,
* holowanie: Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Piekary Śląskie, Katowice,
* transport motocykli i quadów,
* holowanie maszyn, wózków widłowych, sprzętu budowlanego,
* transport nietypowych urządzeń,
* wyciąganie pojazdów z rowów - laweta z wyciągarką lub HDS,
* drobne naprawy na miejscu pomoc drogowa,
* dowóz paliwa i uruchomienie pojazdu,
* awaryjne odpalanie pojazdu,

Umożliwiamy Zabezpieczenie Pojazdu na Własnym Parkingu

Zapewniamy Niskie Ceny Napraw Dzięki Własnemu Warsztatowi

Laweta - zawsze szybko i profesjonalnie!

Zadzwoń do nas za każdym razem, gdy potrzebujesz pomocy na drodze.

Cennik pomocy drogowej w Tychach

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z nieuszkodzonym zawieszeniem, kołem i układem kierowniczym (auto może nie odpalać),
0 zł (w cenie kursu)

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z uszkodzonym zawieszeniem, kołem i/lub układem kierowniczym,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Holowanie samochodów osobowych na terenie Siemianowic Śląskich,
od 80 zł netto

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 100 km w jedną stronę),
od 2 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 200 km do 300 km w jedną stronę),
od 1,6 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (powyżej 300 km w jedną stronę),
od 1,5 zł netto/km

Dojazd do klienta, opłata pobierana przy nieudanej naprawie i rezygnacji z holowania (na terenie Siemianowic Śląskich),
od 60 zł netto

Holowanie po godzinie 22.00 oraz w dni wolne od pracy,
ustalane indywidualnie

Wyciąganie pojazdu z rowu,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Dowóz paliwa na terenie Siemianowic Śląskich,
od 60 zł netto

Dowóz paliwa poza Siemianowicami Śląskimi,
ustalane indywidualnie

Awaryjne odpalanie (uruchomienie auta w zimie),
od 70 zł netto

Autoholowanie i tania laweta w Tychach

Interweniujemy bez względu na miejsce awarii - dotrzemy zarówno do centrum miasta, jak i na jego peryferia czy tereny podmiejskie. Zapewniamy fachową pomoc drogową i profesjonalny sprzęt - lawetę z wyciągarką lub HDS, która pozwala nam nie tylko transportować pojazdy, ale także wyciągać samochody z rowu, błota lub śniegu. Dzięki naszej wiedzy oraz wysokiej klasy urządzeniu Twój samochód zostanie bezpiecznie przewieziony i to w dodatku - za stosunkowo niewielką opłatą. Cennik naszej lawety jest konkurencyjny na rynku i zapewnia korzystny stosunek ceny do jakości wykonywanych usług. Całkowity koszt autoholowania zależy przede wszystkim od dystansu, jaki pokonuje laweta z naszą ekipą - zarówno w drodze do Ciebie, jak i podczas transportu uszkodzonego pojazdu. Usługi w dni wolne od pracy oraz w nocy (po godzinie 22) wyceniamy indywidualnie, dbając o zadowolenie Klientów.

Holowanie samochodów osobowych, dostawczych oraz busów - Tychy i okolice

Utknąłeś w okolicy Tychów? Potrzebujesz pomocy drogowej na autostradzie A4 biegnącej przez Katowice? A może Twój samochód odmówił posłuszeństwa na polnej drodze, a Ty zastanawiasz się, jak go przetransportować do najbliższego warsztatu samochodowego? Pomożemy Ci bez względu na to, jakiej marki jest Twoje auto. Nasza autolaweta dostosowana jest do przewozu rozmaitych modeli, także samochodów o naprawdę dużych gabarytach. Wezwij naszą ekipę, jeżeli potrzebujesz pomocy drogowej w zakresie:

  • autoholowania samochodów osobowych,
  • autoholowania samochodów ciężarowych,
  • autoholowania samochodów terenowych,
  • autoholowania samochodów dostawczych,
  • autoholowania busów.

Naszą lawetą tanio przewieziesz samochód w wybrane przez Ciebie miejsce. Pomagamy nie tylko w przypadku holowania aut - z powodzeniem możesz zlecić nam transport także innych pojazdów i sprzętów. Wyślemy do Ciebie ekipę, jeżeli zepsuł się Twój motocykl lub podczas szaleństw na quadach zdarzyła Ci się awaria. Podejmiemy się transportu nietypowych urządzeń. Przewieziemy maszyny budowlane czy przemysłowe (np. wózki widłowe).

Usługi z zakresu autopomocy, czyli w jakich sytuacjach możesz na nas liczyć

W przypadku niektórych awarii może okazać się, że Twój samochód nie wymaga holowania - wystarczy naprawa pojazdu na miejscu, abyś mógł kontynuować przerwaną podróż. Nasza firma, specjalizująca się w usługach z zakresu pomocy drogowej, wykona dla Ciebie drobne naprawy na miejscu zdarzenia. Oferujemy awaryjne uruchamianie samochodów, wymianę koła samochodowego czy bezpieczników bądź żarówek. Pomagamy kierowcom, którzy przypadkowo zatrzasnęli kluczyki we wnętrzu kokpitu - w tego rodzaju sytuacji wykonujemy bezpieczne, nieinwazyjne otwieranie samochodu.

Możesz wezwać nas także wtedy, gdy zamyślisz się na stacji benzynowej i przez nieuwagę zatankujesz paliwo zamiast diesla. Przyjedziemy i spuścimy niewłaściwe paliwo z baku. Na Twoje życzenie dowieziemy odpowiednie paliwo w wybranej przez Ciebie ilości. Dołożymy wszelkich starań, abyś mógł jak najszybciej wrócić na trasę, kontynuując jazdę w komfortowych i - przede wszystkim - bezpiecznych warunkach.