Pomoc drogowa Tarnowskie Góry

Co możemy dla Ciebie zrobić? Borys Team świadczy na Śląsku, zwłaszcza w Tarnowskich Górach, usługi z zakresu pomocy drogowej. Nasza laweta przyjedzie na miejsce zdarzenia i odholuje Twój pojazd do warsztatu, na parking strzeżony naszej firmy lub w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce. Holowanie auta to tylko jedna z usług, jaką możemy Ci zaproponować. Oprócz tego holujemy motocykle, quady, maszyny budowlane, wózki widłowe i urządzenia nietypowe. Auto pomoc obejmuje zaś możliwość awaryjnego otwierania pojazdu przy zatrzaśnięciu kluczyków, dowiezienie paliwa, jeśli to jego brak jest przyczyną awarii, czy też wyciąganie samochodu z rowu i ustawienie go na kołach. Zimą podejmujemy się również odpalania wspomaganego silników pojazdów.

Dlaczego warto?

Kompleksowa obsługa, jaką nasza pomoc drogowa świadczy dla klientów z Tarnowskich Gór i okolic, sprawia, że wybór Borys Team jako partnera w trudnych sytuacjach na drodze jest najlepszą decyzją, jaką możesz podjąć. Nasza laweta przyjedzie na Twoje wezwanie w możliwie jak najkrótszym czasie. Postaramy się, aby holowanie pojazdu odbywało się w bezpiecznych warunkach. Umożliwimy Ci kontynuowanie podróży po awarii, dzięki naprawie samochodu na miejscu zdarzenia.

Nasza pomoc drogowa dla kierowców z Tarnowskich Gór i ze Śląska

Oddział w Tarnowskich Górach jest tylko jednym z miejsc, w którym mamy swoje samochody pomocy drogowej. Świadczymy autoholowanie i pomoc samochodową także i w wielu innych miastach na Śląsku, m.in. w Chorzów, Piekary Śląskie, Sosnowiec, Tychy, Ruda Śląska, Czeladź i Siemianowice Śląskie oraz Bielsko-Biała.

Kiedy możesz nas potrzebować?

Jeżdżąc nowym autem, może Ci się wydawać, że numer pomocy drogowej nie jest Ci do niczego potrzebny. Niemniej nawet nowy samochód może ulec niespodziewanej awarii, a wtedy auto laweta lub pomoc samochodowa będą niezbędne. Pomożemy Ci w holowaniu uszkodzonego pojazdu po wypadku, albo w wyciągnięciu go z rowu po nagłej utracie przyczepności do podłoża. Nawet jeśli silnik Twojego auta nie będzie chciał się uruchomić w czasie zimowych mrozów, możesz wezwać naszą pomoc drogową!