Pomoc drogowa Tarnowskie Góry

Co możemy dla Ciebie zrobić? Borys Team świadczy na Śląsku, zwłaszcza w Tarnowskich Górach, usługi z zakresu pomocy drogowej. Nasza laweta przyjedzie na miejsce zdarzenia i odholuje Twój pojazd do warsztatu, na parking strzeżony naszej firmy lub w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce. Holowanie auta to tylko jedna z usług, jaką możemy Ci zaproponować. Oprócz tego holujemy motocykle, quady, maszyny budowlane, wózki widłowe i urządzenia nietypowe. Auto pomoc obejmuje zaś możliwość awaryjnego otwierania pojazdu przy zatrzaśnięciu kluczyków, dowiezienie paliwa, jeśli to jego brak jest przyczyną awarii, czy też wyciąganie samochodu z rowu i ustawienie go na kołach. Zimą podejmujemy się również odpalania wspomaganego silników pojazdów.

Dlaczego warto?

Kompleksowa obsługa, jaką nasza pomoc drogowa świadczy dla klientów z Tarnowskich Gór i okolic, sprawia, że wybór Borys Team jako partnera w trudnych sytuacjach na drodze jest najlepszą decyzją, jaką możesz podjąć. Nasza laweta przyjedzie na Twoje wezwanie w możliwie jak najkrótszym czasie. Postaramy się, aby holowanie pojazdu odbywało się w bezpiecznych warunkach. Umożliwimy Ci kontynuowanie podróży po awarii, dzięki naprawie samochodu na miejscu zdarzenia.

Nasza pomoc drogowa dla kierowców z Tarnowskich Gór i ze Śląska

Oddział w Tarnowskich Górach jest tylko jednym z miejsc, w którym mamy swoje samochody pomocy drogowej. Świadczymy autoholowanie i pomoc samochodową także i w wielu innych miastach na Śląsku, m.in. w Chorzów, Piekary Śląskie, Sosnowiec, Tychy, Ruda Śląska, Czeladź i Siemianowice Śląskie oraz Bielsko-Biała.

Kiedy możesz nas potrzebować?

Jeżdżąc nowym autem, może Ci się wydawać, że numer pomocy drogowej nie jest Ci do niczego potrzebny. Niemniej nawet nowy samochód może ulec niespodziewanej awarii, a wtedy auto laweta lub pomoc samochodowa będą niezbędne. Pomożemy Ci w holowaniu uszkodzonego pojazdu po wypadku, albo w wyciągnięciu go z rowu po nagłej utracie przyczepności do podłoża. Nawet jeśli silnik Twojego auta nie będzie chciał się uruchomić w czasie zimowych mrozów, możesz wezwać naszą pomoc drogową!

Zakres usług pomocy drogowej w Tarnowskich Górach

Całodobowa pomoc drogowa na terenie Aglomeracji Śląskiej obejmuje:

pomoc

* holowanie samochodów osobowych,
* holowanie: Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Piekary Śląskie, Katowice,
* transport motocykli i quadów,
* holowanie maszyn, wózków widłowych, sprzętu budowlanego,
* transport nietypowych urządzeń,
* wyciąganie pojazdów z rowów - laweta z wyciągarką lub HDS,
* drobne naprawy na miejscu pomoc drogowa,
* dowóz paliwa i uruchomienie pojazdu,
* awaryjne odpalanie pojazdu,

Umożliwiamy Zabezpieczenie Pojazdu na Własnym Parkingu

Zapewniamy Niskie Ceny Napraw Dzięki Własnemu Warsztatowi

Laweta - zawsze szybko i profesjonalnie!

Zadzwoń do nas za każdym razem, gdy potrzebujesz pomocy na drodze.

Cennik pomocy drogowej w Tarnowskich Górach

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z nieuszkodzonym zawieszeniem, kołem i układem kierowniczym (auto może nie odpalać),
0 zł (w cenie kursu)

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z uszkodzonym zawieszeniem, kołem i/lub układem kierowniczym,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Holowanie samochodów osobowych na terenie Siemianowic Śląskich,
od 80 zł netto

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 100 km w jedną stronę),
od 2 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 200 km do 300 km w jedną stronę),
od 1,6 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (powyżej 300 km w jedną stronę),
od 1,5 zł netto/km

Dojazd do klienta, opłata pobierana przy nieudanej naprawie i rezygnacji z holowania (na terenie Siemianowic Śląskich),
od 60 zł netto

Holowanie po godzinie 22.00 oraz w dni wolne od pracy,
ustalane indywidualnie

Wyciąganie pojazdu z rowu,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Dowóz paliwa na terenie Siemianowic Śląskich,
od 60 zł netto

Dowóz paliwa poza Siemianowicami Śląskimi,
ustalane indywidualnie

Awaryjne odpalanie (uruchomienie auta w zimie),
od 70 zł netto

Autopomoc i holowanie w Tarnowskich Górach

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz jakichkolwiek usług w zakresie pomocy drogowej. Możesz liczyć na naszych fachowców bez względu na to, czy Twoje auto całkowicie odmówiło posłuszeństwa, czy też wymaga jedynie drobnej naprawy. W tym pierwszym przypadku zapewnimy Ci profesjonalne autoholowanie. Dotrzemy do Ciebie, umieścimy Twój samochód na naszej lawecie i przewieziemy go w wybrane miejsce - odstawimy pod dom, do wybranego warsztatu lub najbliższego serwisu samochodowego.

Wykonujemy drobne naprawy na miejscu zdarzenia. Złapałeś gumę i pech chciał, że w bagażniku nie masz zapasowego koła? Wezwij naszą ekipę - na Twoją prośbę dowieziemy i wymienimy koło. Możesz się do nas zwrócić także wtedy, kiedy potrzebujesz jedynie dopompować oponę - to również jedna z naszych usług. Pomożemy Ci, jeśli z jakichś przyczyn nie jesteś w stanie odpalić auta (awaryjnie uruchomimy Twój samochód) lub niefortunnie zatrzasnąłeś kluczyki we wnętrzu pojazdu (otworzymy drzwi samochodu, nie uszkadzając ich).

Posiadamy autolawetę z wyciągarką, która umożliwia nam bardziej zaawansowane działania w zakresie pomocy drogowej. Profesjonalny sprzęt i umiejętności pozwalają nam nieinwazyjnie wyciągać samochody z rowu, śniegu lub błota. Wezwij nas, jeżeli Twoje auto utknęło w zaspie śnieżnej bądź na nieutwardzonym parkingu - pomożemy Ci jak najszybciej wrócić na trasę.

Laweta tanio i profesjonalnie - Tarnowskie Góry i okolice

Nasz cennik lawety jest orientacyjny. Ostateczny koszt holowania samochodów zależy od kilku czynników. Na cenę wpływa odległość, jaką musimy pokonać, aby dotrzeć do Klienta oraz dystans, na jakim przewożony jest uszkodzony pojazd. Koszt w przypadku niektórych usług z zakresu autoholowania jest ustalany indywidualnie. Ma to miejsce w przypadku zamówienia lawety w dni wolne od pracy bądź w nocy (po godzinie 22). Staramy się jednak, aby Klienci byli w pełni zadowoleni z naszej pomocy - dlatego interweniujemy całodobowo i każdorazowo ustalamy korzystne, konkurencyjne na rynku ceny autoholowania.

Z naszej usługi autoholowania możesz skorzystać na terenie Śląska, m.in. Tarnowskich Gór i pobliskich miejscowości. Docieramy na tereny podmiejskie i wiejskie - wszędzie tam, gdzie zaskoczy Cię awaria samochodu. Interweniujemy również na drogach szybkiego ruchu (nasza pomoc drogowa dociera do kierowców podróżujących autostradą A4 przez Katowice) czy w centrach miast.

Autoholowanie samochodów i nie tylko

Oferujemy holowanie samochodów różnego typu. Nasze lawety pozwalają na bezpieczne przewożenie różnych typów pojazdów - nie tylko aut, ale i motocykli, quadów, maszyn budowlanych bądź przemysłowych. Marka i wymiary pojazdu nie mają dla nas znaczenia - interweniujemy w każdej sytuacji. Pomożemy Ci, jeżeli chcesz skorzystać z usługi:

  • holowania samochodów osobowych,
  • holowania samochodów terenowych,
  • holowania samochodów ciężarowych,
  • holowania samochodów dostawczych,
  • holowania samochodów innego przeznaczenia,
  • holowania busów,
  • holowania sprzętów, urządzeń i maszyn (np. wózków widłowych).