Pomoc drogowa Sosnowiec

Świadczymy usługi z zakresu pomocy drogowej przez całą dobę na terenie Aglomeracji Śląskiej. Oferujemy Ci holowanie samochodów osobowych, motocykli, quadow, maszyn, sprzętu budowlanego, wózków widłowych i nietypowych urządzeń. Holowanie auta realizujemy do najbliższego warsztatu albo do dowolnie wybranego miejsca wybranego przez klienta. Wyciągniemy Twój pojazd z rowu, ponieważ na naszym wyposażeniu znajduje się laweta z wyciągarką. Możemy dokonać drobnych napraw na miejscu zdarzenia oraz dowieźć Ci paliwo i awaryjnie odpalić pojazd.

Dlaczego właśnie Borys Team z Sosnowca?

Laweta, która przyjedzie na Twoje wezwanie wraz z ekspertami z Borys Team, będzie wyposażona w niezbędne narzędzia i sprzęty, pozwalające na holowanie pojazdu - nie tylko samochodu, ale również maszyny budowlanej czy quada. Pomożemy Ci naprawić samochód na miejscu zdarzenia, aby skrócić do minimum czas przymusowej przerwy w podróży. Zrobimy wszystko, aby holowanie auta odbyło się szybko i sprawnie, jeśli w ogóle zajdzie taka konieczność.

Pomoc drogowa w Sosnowcu i okolicach

Oferujemy szeroki zakres pomocy drogowej i holowania pojazdów w Sosnowcu i w całej Aglomeracji Śląskiej. Posiadamy swoje oddziały w takich miastach jak: Chorzów, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Tychy, Ruda Śląska, Czeladź i Siemianowice Śląskie oraz Bielsko-Biała. Masz problem z autem? Dzwoń do Borys Team.

Awaria, wypadek, Twój błąd

Jeśli dojdzie do nagłej awarii jednego z ważnych podzespołów samochodu, pojazd odmówi posłuszeństwa i kontynuowanie nim podróży będzie niemożliwe, musisz szybko zareagować. W takim przypadku możesz wezwać naszą pomoc drogową, a jeśli będzie taka możliwość - postaramy się naprawić Twoje auto na miejscu zdarzenia. Nasze usługi mogą okazać się przydatne w przypadku kolizji na drodze, kiedy auto jest rozbite i wymaga holowania samochodu do najbliższego warsztatu, do miejsca zamieszkania klienta lub na nasz strzeżony parking. Możemy pomóc Ci wyciągnąć Twój wóz z rowu i otworzyć go awaryjnie, kiedy zatrzaśniesz w nim nieopatrznie jedyne kluczyki. Zapraszamy do korzystania z naszych usług pomocy samochodowej w Sosnowcu i nie tylko.