Pomoc drogowa Sosnowiec

Świadczymy usługi z zakresu pomocy drogowej przez całą dobę na terenie Aglomeracji Śląskiej. Oferujemy Ci holowanie samochodów osobowych, motocykli, quadow, maszyn, sprzętu budowlanego, wózków widłowych i nietypowych urządzeń. Holowanie auta realizujemy do najbliższego warsztatu albo do dowolnie wybranego miejsca wybranego przez klienta. Wyciągniemy Twój pojazd z rowu, ponieważ na naszym wyposażeniu znajduje się laweta z wyciągarką. Możemy dokonać drobnych napraw na miejscu zdarzenia oraz dowieźć Ci paliwo i awaryjnie odpalić pojazd.

Dlaczego właśnie Borys Team z Sosnowca?

Laweta, która przyjedzie na Twoje wezwanie wraz z ekspertami z Borys Team, będzie wyposażona w niezbędne narzędzia i sprzęty, pozwalające na holowanie pojazdu - nie tylko samochodu, ale również maszyny budowlanej czy quada. Pomożemy Ci naprawić samochód na miejscu zdarzenia, aby skrócić do minimum czas przymusowej przerwy w podróży. Zrobimy wszystko, aby holowanie auta odbyło się szybko i sprawnie, jeśli w ogóle zajdzie taka konieczność.

Pomoc drogowa w Sosnowcu i okolicach

Oferujemy szeroki zakres pomocy drogowej i holowania pojazdów w Sosnowcu i w całej Aglomeracji Śląskiej. Posiadamy swoje oddziały w takich miastach jak: Chorzów, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Tychy, Ruda Śląska, Czeladź i Siemianowice Śląskie oraz Bielsko-Biała. Masz problem z autem? Dzwoń do Borys Team.

Awaria, wypadek, Twój błąd

Jeśli dojdzie do nagłej awarii jednego z ważnych podzespołów samochodu, pojazd odmówi posłuszeństwa i kontynuowanie nim podróży będzie niemożliwe, musisz szybko zareagować. W takim przypadku możesz wezwać naszą pomoc drogową, a jeśli będzie taka możliwość - postaramy się naprawić Twoje auto na miejscu zdarzenia. Nasze usługi mogą okazać się przydatne w przypadku kolizji na drodze, kiedy auto jest rozbite i wymaga holowania samochodu do najbliższego warsztatu, do miejsca zamieszkania klienta lub na nasz strzeżony parking. Możemy pomóc Ci wyciągnąć Twój wóz z rowu i otworzyć go awaryjnie, kiedy zatrzaśniesz w nim nieopatrznie jedyne kluczyki. Zapraszamy do korzystania z naszych usług pomocy samochodowej w Sosnowcu i nie tylko.

Zakres usług pomocy drogowej w Sosnowcu

Całodobowa pomoc drogowa na terenie Aglomeracji Śląskiej obejmuje:

pomoc

* holowanie samochodów osobowych,
* holowanie: Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Piekary Śląskie, Katowice,
* transport motocykli i quadów,
* holowanie maszyn, wózków widłowych, sprzętu budowlanego,
* transport nietypowych urządzeń,
* wyciąganie pojazdów z rowów - laweta z wyciągarką lub HDS,
* drobne naprawy na miejscu pomoc drogowa,
* dowóz paliwa i uruchomienie pojazdu,
* awaryjne odpalanie pojazdu,

Umożliwiamy Zabezpieczenie Pojazdu na Własnym Parkingu

Zapewniamy Niskie Ceny Napraw Dzięki Własnemu Warsztatowi

Laweta - zawsze szybko i profesjonalnie!

Zadzwoń do nas za każdym razem, gdy potrzebujesz pomocy na drodze.

Cennik pomocy drogowej w Sosnowcu

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z nieuszkodzonym zawieszeniem, kołem i układem kierowniczym (auto może nie odpalać),
0 zł (w cenie kursu)

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z uszkodzonym zawieszeniem, kołem i/lub układem kierowniczym,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Holowanie samochodów osobowych na terenie Siemianowic Śląskich,
od 80 zł netto

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 100 km w jedną stronę),
od 2 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 200 km do 300 km w jedną stronę),
od 1,6 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (powyżej 300 km w jedną stronę),
od 1,5 zł netto/km

Dojazd do klienta, opłata pobierana przy nieudanej naprawie i rezygnacji z holowania (na terenie Siemianowic Śląskich),
od 60 zł netto

Holowanie po godzinie 22.00 oraz w dni wolne od pracy,
ustalane indywidualnie

Wyciąganie pojazdu z rowu,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Dowóz paliwa na terenie Siemianowic Śląskich,
od 60 zł netto

Dowóz paliwa poza Siemianowicami Śląskimi,
ustalane indywidualnie

Awaryjne odpalanie (uruchomienie auta w zimie),
od 70 zł netto

Autopomoc na terenie Sosnowca i okolic

Oferujemy zróżnicowane usługi w zakresie autopomocy. Jeżeli Twój samochód całkowicie odmówi posłuszeństwa, będziesz mógł poprosić nas o odholowanie pojazdu. Pomożemy Ci również wtedy, jeśli auto ulegnie drobnej, łatwej do usunięcia awarii. Niewielkie naprawy wykonujemy natychmiastowo po dotarciu do Klienta, bezpośrednio na drodze. Oferujemy wymianę koła na zapasowe oraz szybką instalację żarówek bądź bezpieczników. Osobom, które zaskoczył brak benzyny, dowozimy paliwo - uwzględniając oczekiwania co do jego rodzaju i ilości. Pomagamy kierowcom, którzy przez przypadek zatankowali diesla zamiast benzyny (czy na odwrót) - spuszczamy z baku paliwo, tym samym zapobiegając uszkodzeniom samochodu. Dysponujemy lawetą z wyciągarką, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyciągnąć samochód z rowu. Interweniujemy również wtedy, kiedy auto utknęło w zaspie śnieżnej bądź błocie.

Autolaweta w Sosnowcu - tanie i sprawne holowanie samochodów

Skorzystanie z oferowanego przez nas autoholowania to gwarancja korzystnego stosunku ceny do jakości usługi. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem lawety zamieszczonym na stronie - podkreślamy jednak, że jest on orientacyjny. Ostateczna cena uzależniona jest od dystansu, jaki musi pokonać nasza ekipa, aby dotrzeć do Klienta, a następnie przetransportować jego samochód w wybrane miejsce - np. do najbliższego serwisu samochodowego. Oferujemy całodobową pomoc drogową, dzięki czemu możesz poprosić nas o interwencję również w godzinach nocnych lub w dni wolne od pracy - cenę za autoholowanie ustalimy wtedy indywidualnie, dbając o Twoje zadowolenie z naszych usług.

Tania laweta dotrze wszędzie tam, gdzie Twój pojazd odmówi posłuszeństwa. Nasza pomoc drogowa zjawi się na autostradzie A4 biegnącej przez Katowice, a także na trudnym do zlokalizowania podmiejskim parkingu czy nieutwardzonej, polnej dróżce. Obszarem naszej działalności jest Śląsk - możesz skontaktować się z nami, jeżeli jesteś mieszkańcem Sosnowca czy innej, mniejszej bądź większej miejscowości położonej na terenie województwa śląskiego.

Holowanie samochodów osobowych i dostawczych

Zastanawiasz się nad możliwościami naszego sprzętu i pracowników? Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne autoholowanie samochodu osobowego bez względu na model i markę. Zajmujemy się transportem pojazdów różnego typu oraz maszyn przemysłowych, jesteśmy więc przygotowani na transport aut o naprawdę dużych bądź niestandardowych gabarytach. W tym zakresie oferujemy:

  • holowanie samochodów terenowych,
  • holowanie samochodów dostawczych,
  • holowanie samochodów ciężarowych,
  • holowanie busów.

Poza przewożeniem pojazdów zapewniamy także transport sprzętu budowlanego i innych, nietypowych urządzeń. Gwarantujemy sprawne oraz bezpieczne dostarczenie maszyn w wybrane przez Klienta miejsce. Zapewniamy profesjonalny załadunek i rozładunek. Wiemy, jak zabezpieczać poszczególne rodzaje urządzeń oraz pojazdów. Dzięki temu transport naszą lawetą jest bezpieczny, zarówno dla samego ładunku, jak i uczestników ruchu drogowego.