Pomoc drogowa Ruda Śląska

Holowanie samochodu wymaga wykorzystania odpowiednich maszyn i urządzeń, którymi dysponuje nasza pomoc drogowa Borys Team w Rudzie Śląskiej, gdzie posiadamy jeden z naszych oddziałów. Możemy zaoferować Ci o wiele więcej usług, między innymi naprawę pojazdu na miejscu awarii lub wypadku, o ile jest to możliwe. Jeśli nie, odholujemy Twój samochód do najbliższego warsztatu i zapewnimy możliwość pozostawienia go na naszym bezpiecznym parkingu, jeśli zajdzie taka konieczność.

Możesz do nas zadzwonić zawsze wtedy, gdy zatrzaśniesz kluczyki w aucie, nie będziesz mógł go odpalić przy zimowych mrozach, albo braknie Ci paliwa. Pomoc drogowa przyjedzie do Ciebie, gdy znajdziesz się w rowie i będziesz wymagał specjalistycznej wyciągarki, aby Twój samochód ponownie znalazł się na czterech kołach na prostej drodze. Oferujemy także holowanie motocykli, quadów, maszyn budowlanych czy innych, nietypowych urządzeń mechanicznych.

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy drogowej?

Kompleksowy zakres usług, natychmiastowa reakcja na wezwanie klienta i możliwość naprawy samochodu na miejscu zdarzenia sprawiają, że stanowimy nieocenione wsparcie dla kierowców w stresujących sytuacjach. Holowanie pojazdu nie musi być drogie! Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Nie tylko Ruda Śląska - gdzie jeszcze możesz wezwać naszą lawetę?

Oferujemy autolawetę w naszym oddziale znajdującym się w Rudzie Śląskiej, niemniej autoholowanie, jak i wszechstronną pomoc świadczymy również w takich miastach Aglomeracji Śląskiej jak: C
Chorzów, Piekary Śląskie Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Tychy, Czeladź i Siemianowice Śląskie oraz Bielsko-Biała.

Kiedy może Ci się przydać pomoc drogowa?

Nigdy nie wiadomo, kiedy zdarzy Ci się awaria - samochód nagle odmówi posłuszeństwa gdzieś na środku polnej drogi, albo na autostradzie. Może będziesz uczestnikiem kolizji lub wypadku, a Twój samochód nie będzie nadawał się do kontynuowania podróży. W każdej takiej chwili możesz zamówić holowanie auta z Borys Team w Rudzie Śląskiej. Przyjedziemy do  Ciebie również wtedy, gdy Twoje auto znajdzie się w rowie i będzie wymagało wyciągnięcia, albo kiedy zatrzaśniesz w środku pojazdu kluczyki.