Pomoc drogowa w Piekarach Śląskich

Samochód to tylko maszyna i może zepsuć się w dowolnym momencie, często bez wcześniejszych sygnałów ostrzegawczych, które pozwoliłyby kierowcy na podjęcie odpowiedniej interwencji. W efekcie może okazać się, że nagle w drodze na lotnisko, czy na wakacje, albo podróżując w celach służbowych, nasze auto odmówi posłuszeństwa. Co wtedy?

Musisz wezwać auto pomoc, aby odholować samochód do warsztatu lub na parking. Nie musisz szukać odpowiedniej autolawety i pomocy drogowej - zamów holowanie auta z Borys Team w Piekarach Śląskich. Oferujemy pomoc samochodową i autoholowanie. Jeśli to możliwe, postaramy się naprawić Twój samochód w krótkim czasie na miejscu zdarzenia w taki sposób, abyś mógł kontynuować swoją podróż bez zbędnych opóźnień.

Co oferujemy w ramach pomocy drogowej w Piekarach Śląskich?

W naszej ofercie znajdziesz holowanie samochodów osobowych, motocykli, quadów i maszyn czy wózków widłowych, wyciąganie pojazdów z rowów, drobne naprawy na miejscu, dowóz paliwa i uruchomienie pojazdu oraz awaryjne odpalanie samochodu, co w szczególności przyda się zimą.

Laweta i auto holowanie w Aglomeracji Śląskiej

Nasz oddział w Piekarach Śląskich czeka na Twój telefon i na wezwanie przyjedzie na miejsce zdarzenia lub wypadku w możliwie jak najkrótszym czasie. Możesz skorzystać z naszych usług auto pomocy także i w innych śląskich miastach, m.in. w Chorzów, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Tychy, Ruda Śląska, Czeladź i Siemianowice Śląskie oraz Bielsko-Biała.