Pomoc drogowa w Piekarach Śląskich

Samochód to tylko maszyna i może zepsuć się w dowolnym momencie, często bez wcześniejszych sygnałów ostrzegawczych, które pozwoliłyby kierowcy na podjęcie odpowiedniej interwencji. W efekcie może okazać się, że nagle w drodze na lotnisko, czy na wakacje, albo podróżując w celach służbowych, nasze auto odmówi posłuszeństwa. Co wtedy?

Musisz wezwać auto pomoc, aby odholować samochód do warsztatu lub na parking. Nie musisz szukać odpowiedniej autolawety i pomocy drogowej - zamów holowanie auta z Borys Team w Piekarach Śląskich. Oferujemy pomoc samochodową i autoholowanie. Jeśli to możliwe, postaramy się naprawić Twój samochód w krótkim czasie na miejscu zdarzenia w taki sposób, abyś mógł kontynuować swoją podróż bez zbędnych opóźnień.

Co oferujemy w ramach pomocy drogowej w Piekarach Śląskich?

W naszej ofercie znajdziesz holowanie samochodów osobowych, motocykli, quadów i maszyn czy wózków widłowych, wyciąganie pojazdów z rowów, drobne naprawy na miejscu, dowóz paliwa i uruchomienie pojazdu oraz awaryjne odpalanie samochodu, co w szczególności przyda się zimą.

Laweta i auto holowanie w Aglomeracji Śląskiej

Nasz oddział w Piekarach Śląskich czeka na Twój telefon i na wezwanie przyjedzie na miejsce zdarzenia lub wypadku w możliwie jak najkrótszym czasie. Możesz skorzystać z naszych usług auto pomocy także i w innych śląskich miastach, m.in. w Chorzów, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Tychy, Ruda Śląska, Czeladź i Siemianowice Śląskie oraz Bielsko-Biała.

Zakres usług pomocy drogowej w Piekarach Śląskich

Całodobowa pomoc drogowa na terenie Aglomeracji Śląskiej obejmuje:

pomoc

* holowanie samochodów osobowych,
* holowanie: Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Piekary Śląskie, Katowice,
* transport motocykli i quadów,
* holowanie maszyn, wózków widłowych, sprzętu budowlanego,
* transport nietypowych urządzeń,
* wyciąganie pojazdów z rowów - laweta z wyciągarką lub HDS,
* drobne naprawy na miejscu pomoc drogowa,
* dowóz paliwa i uruchomienie pojazdu,
* awaryjne odpalanie pojazdu,

Umożliwiamy Zabezpieczenie Pojazdu na Własnym Parkingu

Zapewniamy Niskie Ceny Napraw Dzięki Własnemu Warsztatowi

Laweta - zawsze szybko i profesjonalnie!

Zadzwoń do nas za każdym razem, gdy potrzebujesz pomocy na drodze.

Cennik pomocy drogowej w Piekarach Śląskich

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z nieuszkodzonym zawieszeniem, kołem i układem kierowniczym (auto może nie odpalać),
0 zł (w cenie kursu)

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z uszkodzonym zawieszeniem, kołem i/lub układem kierowniczym,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Holowanie samochodów osobowych na terenie Siemianowic Śląskich,
od 80 zł netto

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 100 km w jedną stronę),
od 2 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 200 km do 300 km w jedną stronę),
od 1,6 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (powyżej 300 km w jedną stronę),
od 1,5 zł netto/km

Dojazd do klienta, opłata pobierana przy nieudanej naprawie i rezygnacji z holowania (na terenie Siemianowic Śląskich),
od 60 zł netto

Holowanie po godzinie 22.00 oraz w dni wolne od pracy,
ustalane indywidualnie

Wyciąganie pojazdu z rowu,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Dowóz paliwa na terenie Siemianowic Śląskich,
od 60 zł netto

Dowóz paliwa poza Siemianowicami Śląskimi,
ustalane indywidualnie

Awaryjne odpalanie (uruchomienie auta w zimie),
od 70 zł netto

Tanie holowanie w Piekarach Śląskich

Działamy na terenie Śląska, starając się docierać do Klientów, którzy potrzebują naszej pomocy. Piekary Śląskie i okolice to tylko jeden z obszarów, na którym regularnie świadczymy usługi w zakresie pomocy drogowej. Oferujemy holowanie aut tanio - jeśli zdecydujesz się na wezwanie autolawety dostępnej w naszej firmie, będziesz miał gwarancję korzystnego stosunku ceny do jakości. Działamy sprawnie, szanujemy czas naszych Klientów. Dojeżdżamy w rozmaite miejsca (na zatłoczone parkingi, leśne drogi, tereny wiejskie czy podmiejskie). Udzielamy pomocy także na autostradzie A4 biegnącej przez Katowice.

Podany przez nas cennik lawety jest orientacyjny. Ostateczny koszt usługi uzależniony jest od odległości, jaką muszą pokonać nasi pracownicy - zarówno, aby dotrzeć do Klienta, jak i przetransportować samochód w wybrane miejsce (np. do serwisu samochodowego). Ustaleniom indywidualnym podlega autoholowanie w dni wolne od pracy oraz godzinach nocnych (po 22).

Tania autolaweta do holowania różnego typu samochodów

Nasze lawety przystosowane są do holowania rozmaitego typu pojazdów. Pomożemy Ci w transporcie nie tylko samochodów, ale również motocykli czy niestandardowych pojazdów - quadów, wózków widłowych. Oferujemy również holowanie maszyn oraz sprzętu budowlanego. Jeśli chodzi o auta, możesz się do nas zgłosić bez względu na markę, gabaryty i przeznaczenie pojazdu. Mamy doświadczenie w transporcie różnych modeli oraz samochodów zarówno starszych, jak młodszych. Wśród naszych usług z zakresu auto pomocy znajdziesz:

  • holowanie samochodów ciężarowych,
  • holowanie samochodów terenowych,
  • holowanie samochodów dostawczych,
  • holowanie samochodów osobowych,
  • holowanie busów.

Auto pomoc w Piekarach Śląskich i okolicach

Pomożemy także, jeżeli Twój samochód nie wymaga holowania, jednak drobna awaria uniemożliwia Ci kontynuację podróży. Wykonujemy naprawy po dojeździe do Klienta - także bezpośrednio na drodze lub poboczu. Zawsze posiadamy ze sobą niezbędny sprzęt. Dowozimy zapasowe części (np. koło) na prośbę kontaktujących się z nami osób. Możesz skorzystać z naszej pomocy, jeśli Twoje oświetlenie przestało działać, a Ty potrzebujesz wymienić żarówki w reflektorach bądź bezpieczniki. Zainterweniujemy również, jeżeli Twój samochód utknął w rowie, błocie bądź śniegu. Wyciągniemy pojazd z zaspy czy przydrożnego rowu, dbając o to, by go nie uszkodzić (dysponujemy profesjonalna lawetą z wyciągarką).

Jesteśmy gotowi dotrzeć do Klientów, którzy potrzebują skorzystać z usługi awaryjnego otwierania bądź uruchamiania samochodów. Po tego typu pomoc często zgłaszają się kierowcy w zimie - zamarznięte paliwo czy drzwi mogą skutecznie zaburzyć przemyślany plan dnia i uniemożliwić dotarcie do pracy czy odwiezienie dzieci do szkoły. Dojeżdżamy także do osób, którym zabrakło benzyny - dzięki naszej usłudze dowozu paliwa nie są oni skazani na kilkunastokilometrowy spacer do najbliższej stacji. Część naszych interwencji to również pomoc w zakresie spuszczenia z baku niewłaściwego paliwa.