Pomoc drogowa Bielsko Biała

Firma Borys Team przygotowała dla swoich klientów szeroki zakres usług dotyczących pomocy samochodowej dla zmotoryzowanych klientów. Jesteśmy gotowi przez całą dobę zapewnić Ci holowanie pojazdu - w tym samochodów osobowych, motocykli czy quadów. Ponadto  holujemy maszyny, wózki widłowe i sprzęt budowlany. Nasza laweta posiada solidną wyciągarkę, dzięki której postawimy Twój samochód na koła, nawet jeśli znajdzie się on w rowie. Bardzo ważnym elementem naszej oferty jest pomoc samochodowa na miejscu zdarzenia - możemy wykonać drobne naprawy na drodze, dzięki czemu będziesz mógł kontynuować swoją podróż. Możemy dowieźć Ci paliwo, uruchomić pojazd i awaryjnie go odpalić, jeśli zajdzie taka konieczność.

Dlaczego warto?

Jesteśmy czynni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i posiadamy znakomity sprzęt niezbędny do holowania auta czy do pomocy drogowej rozumianej jako naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia. Zawsze w jak najkrótszym czasie staramy się dojechać do klienta na jego wezwanie i uczynimy wszystko, aby naprawa jego auta nie obciążyła zanadto jego kieszeni.

Nie tylko w Bielsko-Białej - autoholowanie w całej Aglomeracji Śląskiej

Posiadamy swój oddział w Bielsko-Białej, ale to miasto nie jest jedynym naszym obszarem działania. Możesz skorzystać z naszej autolawety i pomocy samochodowej również w takich miastach jak: Chorzów, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Tychy, Piekary Śląskie, Czeladź, Siemianowice Śląskie czy Sosnowiec.

Wypadek, kolizja, awaria?

Zawsze w takiej sytuacji pojawia się uzasadniony stres, który zaburza logiczne myślenie kierowcy. Najlepiej sięgnąć wtedy po telefon i zadzwonić po auto pomoc. Nasza firma Borys Team i jej eksperci pomogą Ci w wielu sytuacjach, m.in. przy zatrzaśnięciu kluczyków w aucie, rozładowaniu akumulatora na mrozie, kiedy Twój samochód znajdzie się w rowie lub nagle odmówi posłuszeństwa. W szczególności podczas wypadków i kolizji drogowej pomoc drogowa okazuje się bardzo przydatna i pozwala na szybką naprawę samochodu, jeśli jest taka możliwość lub na auto holowanie do warsztatu mechanicznego.

Zakres usług pomocy drogowej w Bielsko-Białej

Całodobowa pomoc drogowa na terenie Aglomeracji Śląskiej obejmuje:

pomoc

* holowanie samochodów osobowych,
* holowanie: Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Piekary Śląskie, Katowice,
* transport motocykli i quadów,
* holowanie maszyn, wózków widłowych, sprzętu budowlanego,
* transport nietypowych urządzeń,
* wyciąganie pojazdów z rowów - laweta z wyciągarką lub HDS,
* drobne naprawy na miejscu pomoc drogowa,
* dowóz paliwa i uruchomienie pojazdu,
* awaryjne odpalanie pojazdu,

Umożliwiamy Zabezpieczenie Pojazdu na Własnym Parkingu

Zapewniamy Niskie Ceny Napraw Dzięki Własnemu Warsztatowi

Laweta - zawsze szybko i profesjonalnie!

Zadzwoń do nas za każdym razem, gdy potrzebujesz pomocy na drodze.

Cennik pomocy drogowej w Bielsko-Białej

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z nieuszkodzonym zawieszeniem, kołem i układem kierowniczym (auto może nie odpalać),
0 zł (w cenie kursu)

Załadowanie u rozładowanie pojazdu z uszkodzonym zawieszeniem, kołem i/lub układem kierowniczym,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Holowanie samochodów osobowych na terenie Siemianowic Śląskich,
od 80 zł netto

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 100 km w jedną stronę),
od 2 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (od 200 km do 300 km w jedną stronę),
od 1,6 zł netto/km

Holowanie poza Siemianowicami Śląskimi za 1 km (powyżej 300 km w jedną stronę),
od 1,5 zł netto/km

Dojazd do klienta, opłata pobierana przy nieudanej naprawie i rezygnacji z holowania (na terenie Siemianowic Śląskich),
od 60 zł netto

Holowanie po godzinie 22.00 oraz w dni wolne od pracy,
ustalane indywidualnie

Wyciąganie pojazdu z rowu,
ustalane indywidualnie w zależności od masy i stopnia szkodzenia pojazdu.

Dowóz paliwa na terenie Siemianowic Śląskich,
od 60 zł netto

Dowóz paliwa poza Siemianowicami Śląskimi,
ustalane indywidualnie

Awaryjne odpalanie (uruchomienie auta w zimie),
od 70 zł netto

Autopomoc w zakresie holowania samochodów

Działamy sprawnie, profesjonalnie, a ceny naszych usług w zakresie holowania są korzystne. Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany:

  • tanim holowaniem motocykli,
  • tanim holowaniem samochodów osobowych,
  • tanim holowaniem samochodów dostawczych,
  • tanim holowaniem samochodów terenowych,
  • tanim holowaniem samochodów ciężarowych,
  • tanim holowaniem busów.

Dysponujemy nowoczesną autolawetą z wyciągarką, która umożliwia nam - poza transportem pojazdów - wyciąganie samochodów z rowu, błota bądź śniegu. Oferujemy także przewóz maszyn i nietypowych urządzeń. Możesz wezwać nas, jeżeli jesteś zainteresowany transportem sprzętu budowlanego, przemysłowego czy niestandardowych urządzeń - quadów, wózków widłowych etc.

Tania laweta w Bielsku-Białej

Nasza laweta tanio przetransportuje uszkodzony pojazd do najbliższego warsztatu czy wybranego serwisu samochodowego. Oferujemy konkurencyjne ceny - dbamy o to, by nasi Klienci byli zadowoleni nie tylko z jakości usług, ale także warunków, na jakich udzielamy profesjonalnej pomocy drogowej.

Na naszej stronie internetowej można znaleźć poglądowy cennik autoholowania. Ostateczny koszt usługi nie jest jednak ściśle określony - zależy od dystansu, jaki musi pokonać nasza laweta, a także pory i dnia, w którym Klienci proszą nas o pomoc. Holowanie samochodu w dni wolne od pracy (weekendy, święta) oraz w nocy (po godzinie 22) wyceniamy indywidualnie. Zawsze mamy jednak na uwadze dobro i zadowolenie Klienta - korzystając z naszych usług, będziesz miał gwarancję korzystnego stosunku ceny do jakości.

Nasza autolaweta dociera wszędzie tam, gdzie nasi Klienci potrzebują pomocy (na autostradę A4 biegnąca przez Katowice, podmiejski parking, leśną dróżkę). Po otrzymaniu zgłoszenia wysyłamy ekipę najszybciej, jak to tylko możliwe - dzięki nam nie będziesz długo denerwował się niespodziewaną awarią. Przed przystąpieniem do pracy analizujemy sytuację, jeśli to potrzebne, wykonujemy diagnostykę. Pozwala nam to dobrać zakres czynności tak, aby holowanie zostało przeprowadzone sprawnie i w pełni bezpiecznie - zarówno dla Twojego samochodu, jak i pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Pomoc drogowa w Bielsku-Białej i okolicach

Oferujemy profesjonalną pomoc drogową w rejonie Bielska-Białej oraz innych śląskich miejscowości (Tych, Chorzowa, Sosnowca, Siemianowic Śląskich). Dojeżdżamy również na autostradę A4 biegnącą przez Katowice. Zdajemy sobie także sprawę, że awarie przytrafiają się w najmniej oczekiwanych momentach - interweniujemy na polnych dróżkach, nieutwardzanych parkingach.

Nasza pomoc wykracza daleko poza usługi autoholowania. Wykonujemy na miejscu drobne naprawy - wymianę koła, żarówek, awaryjne uruchamianie samochodów. Dowozimy paliwo kierowcom, których pusty bak zaskoczył w znacznej odległości od stacji benzynowej. Spuszczamy z baku niewłaściwe paliwo, tym samym ratując silnik samochodu przed uszkodzeniem z powodu pomyłki przy tankowaniu. Wezwij nas, kiedy przydarzy Ci się drobna awaria - sprawimy, że szybko wrócisz na trasę i oszczędzisz sobie nerwów związanych z nieplanowaną przerwą w podróży.