Pomoc drogowa Bielsko Biała

Firma Borys Team przygotowała dla swoich klientów szeroki zakres usług dotyczących pomocy samochodowej dla zmotoryzowanych klientów. Jesteśmy gotowi przez całą dobę zapewnić Ci holowanie pojazdu - w tym samochodów osobowych, motocykli czy quadów. Ponadto  holujemy maszyny, wózki widłowe i sprzęt budowlany. Nasza laweta posiada solidną wyciągarkę, dzięki której postawimy Twój samochód na koła, nawet jeśli znajdzie się on w rowie. Bardzo ważnym elementem naszej oferty jest pomoc samochodowa na miejscu zdarzenia - możemy wykonać drobne naprawy na drodze, dzięki czemu będziesz mógł kontynuować swoją podróż. Możemy dowieźć Ci paliwo, uruchomić pojazd i awaryjnie go odpalić, jeśli zajdzie taka konieczność.

Dlaczego warto?

Jesteśmy czynni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i posiadamy znakomity sprzęt niezbędny do holowania auta czy do pomocy drogowej rozumianej jako naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia. Zawsze w jak najkrótszym czasie staramy się dojechać do klienta na jego wezwanie i uczynimy wszystko, aby naprawa jego auta nie obciążyła zanadto jego kieszeni.

Nie tylko w Bielsko-Białej - autoholowanie w całej Aglomeracji Śląskiej

Posiadamy swój oddział w Bielsko-Białej, ale to miasto nie jest jedynym naszym obszarem działania. Możesz skorzystać z naszej autolawety i pomocy samochodowej również w takich miastach jak: Chorzów, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Tychy, Piekary Śląskie, Czeladź, Siemianowice Śląskie czy Sosnowiec.

Wypadek, kolizja, awaria?

Zawsze w takiej sytuacji pojawia się uzasadniony stres, który zaburza logiczne myślenie kierowcy. Najlepiej sięgnąć wtedy po telefon i zadzwonić po auto pomoc. Nasza firma Borys Team i jej eksperci pomogą Ci w wielu sytuacjach, m.in. przy zatrzaśnięciu kluczyków w aucie, rozładowaniu akumulatora na mrozie, kiedy Twój samochód znajdzie się w rowie lub nagle odmówi posłuszeństwa. W szczególności podczas wypadków i kolizji drogowej pomoc drogowa okazuje się bardzo przydatna i pozwala na szybką naprawę samochodu, jeśli jest taka możliwość lub na auto holowanie do warsztatu mechanicznego.