Wynajem auta zastępczego z OC sprawcy w Tychach

Stłuczka to zawsze nieprzyjemny incydent - nawet jeśli ma miejsce nie z naszej winy. Kolizja spowodowana przez innego kierowcę może mieć różne skutki - w tym pozbawić nas tymczasowo środka transportu, jakim jest samochód. Dobrym rozwiązaniem w tego rodzaju sytuacji jest wynajem auta z OC sprawcy. Nasza firma umożliwi Ci wypożyczenie nie tylko sprawnego, ale także zadbanego, komfortowego i w pełni bezpiecznego samochodu zastępczego.

Wypożyczalnia samochodów z OC sprawcy - Tychy i okolice

Jesteśmy firmą, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie pomocy drogowej. Posiadamy własną wypożyczalnię aut, dzięki której kierowcy uczestniczący w stłuczkach nie muszą rezygnować z poruszania się samochodem. Zajmujemy się również serwisowaniem pojazdów w warsztacie. Praktyczna wiedza (zdobyta podczas wielu interwencji na polskich drogach) pomaga nam w konserwacji i utrzymywaniu w dobrym stanie aut, które wynajmujemy Klientom. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej wypożyczalni samochodów z OC sprawcy, otrzymasz do dyspozycji pojazd o zadbanym wnętrzu, w dobrym, gwarantującym bezwypadkową jazdę stanie technicznym. Wynajmujemy bezpłatne auta z OC sprawcy, oferujemy również wypożyczenie auta zastępczego bezgotówkowo.

Inne miasta, w których wypożyczysz auto zastępcze z OC sprawcy

Obszar naszej działalności obejmuje Tychy i inne miejscowości na terenie województwa śląskiego. Jeżeli uczestniczyłeś w stłuczce spowodowanej przez innego kierowcę i potrzebny jest Ci samochód zastępczy, zapoznaj się z ofertą:

Formalności a wynajem samochodu z OC sprawcy w Tychach

Aby szybko i sprawnie skorzystać z usług naszej wypożyczalni z OC sprawcy, weź ze sobą dokumenty niezbędne do dopełnienia wszelkich formalności. Do uzyskania samochodu zastępczego będziesz potrzebował:

  • dowodu osobistego,
  • dowodu rejestracyjnego Twojego pojazdu,
  • prawa jazdy,
  • danych polisy osoby odpowiedzialnej za kolizję,
  • daty oraz numeru poniesionej przez Ciebie szkody,
  • dokumentu poświadczającego przyjęcie szkody do likwidacji (wydanego przez towarzystwo ubezpieczeniowe).

Obsługujemy wynajem aut zastępczych bez względu na wybranego przez Ciebie ubezpieczyciela. Z naszej wypożyczalni samochodów z OC sprawcy mogą skorzystać klienci takich zakładów ubezpieczeniowych jak: InterRisk S.A., AVIVA TU Ogólnych S.A., TUiR ALLIANZ Polska S.A., TUW TUW, Vienna Insurance Group, STU ERGO HESTIA S.A., BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń Vienna Insurance Group, T.U.W. POCZTOWE, Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group, PZU SA, UNIQA TU S.A,  Gothaer TU S.A., AXA TUiR S.A., TUiR WARTA S.A., TUW-CUPRUM, TUW TUZ, MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., GENERALI T.U. S.A., PROAMA, Concordia Polska TUW, LIBERTY Ubezpieczenia, LINK4 TU S.A., TUiR PARTNER S.A. i innych.

Wciąż masz wątpliwości, czy wypożyczysz u nas auto zastępcze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci także w dopełnieniu formalności.

Dlaczego warto wynająć samochód zastępczy w naszej wypożyczalni?

Chcemy być konkurencyjni na rynku i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Dlatego oferujemy nie tylko atrakcyjne ceny usług w zakresie pomocy drogowej, ale także szereg opcji, dzięki którym wypożyczenie auta z OC sprawcy staje się bezproblemowe. Na życzenie Klienta dodatkowo wyposażamy zastępcze samochody. Dbamy o bezpieczeństwo milusińskich, dlatego udostępniamy naszym Klientom foteliki dostosowane do rozmaitych modeli aut, umożliwiające jazdę dzieciom w różnym wieku. Wiemy też, jak istotna w pojeździe jest elektronika i udogodnienia pomagające w dotarciu do celu podróży - za dodatkową opłatą wypożyczamy CB Radio lub nawigację GPS.

Oferujemy również możliwość pozostawienia auta poza obszarem naszej działalności - jeśli nie jesteś w stanie dotrzeć do naszej siedziby, odbierzemy samochód z innego miejsca (za stosunkowo niewielką opłatą). Możesz porozmawiać z nami również o opcji wyjazdu za granicę - nie chcemy, byś z powodu nieprzewidzianej kolizji musiał rezygnować ze swoich planów.

Wynajem auta z OC sprawcy - kiedy warto z niego skorzystać?

Jeśli wiesz, że stłuczka zdezorganizuje Twoje codzienne życie, nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Wynajem samochodu z OC sprawcy umożliwi Ci wypełnianie codziennych obowiązków. Dzięki usługom naszej wypożyczalni odwieziesz dzieci do szkoły i na zajęcia dodatkowe, dojedziesz na czas do pracy i wygodnie zrobisz zakupy. Nie będziesz uzależniony od rozkładu komunikacji miejskiej - o dowolnej porze dnia (lub nocy) dotrzesz w wybrane przez siebie miejsce.

Oferujemy pomoc zarówno Klientom indywidualnym, jak i firmowym. Udostępniamy auta osobowe o zróżnicowanym standardzie. Dysponujemy także samochodami dostawczymi oraz pojazdami przystosowanymi do przewozu osób - z naszej oferty z powodzeniem mogą korzystać przedsiębiorcy i właściciele firm transportowych.