Auto zastępcze z OC sprawcy - wynajem w Tarnowskich Górach

Bezpłatne auto zastępcze z OC sprawcy jest wygodnym rozwiązaniem dla osób, które uczestniczyły w stłuczce spowodowanej przez innego kierowcę. Wynajem samochodu na czas naprawy własnego pojazdu umożliwia dalsze, niezakłócone nieprzyjemnym zdarzeniem wykonywanie obowiązków. Skorzystanie z oferty naszej firmy to gwarancja otrzymania pojazdu komfortowego, utrzymanego w dobrym stanie technicznym i sprzyjającego bezpiecznemu poruszaniu się po drodze.

Wypożyczalnia samochodów z OC sprawcy - Tarnowskie Góry

Jesteśmy fachowcami, a zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetem. Nasza wypożyczalnia samochodów jest dobrze wyposażona - posiadamy zarówno auta osobowe, jak i dostawcze. Pomagamy Klientom indywidualnym i firmowym. Wynajmujemy samochody z OC sprawcy osobom, którym pojazd służy dojeżdżaniu do pracy czy odwożeniu dzieci do szkoły. Oferujemy nasze usługi również przedsiębiorcom. Wypożyczenie naszych aut dostawczych lub pojazdów przystosowanych do przewozu osób sprawi, że ewentualny wypadek nie przeszkodzi właścicielom firm transportowych w terminowym wykonaniu obowiązków.

Wynajem samochodów z OC sprawcy to nie jedyny obszar działalności naszej firmy. Zajmujemy się również kompleksową pomocą drogową oraz naprawą i serwisem aut. Wysoki poziom wiedzy technicznej i doświadczenie zdobywane w rozmaitych, także trudnych warunkach drogowych pozwalają nam odpowiednio zadbać o samochody z wypożyczalni. Nasze pojazdy różnią się między sobą przeznaczeniem i standardem, jednak każdy z nich jest dobrze utrzymany, zadbany oraz w pełni bezpieczny.

Inne miasta, w których oferujemy wynajem auta z OC sprawcy

Nasza firma działa na terenie Śląska. Tarnowskie Góry to jedna z wielu miejscowości, w których możesz skorzystać z wynajmu auta zastępczego. Jeśli interesują Cię nasze usługi w innych miastach, sprawdź:

Wypożyczenia auta z OC sprawcy - dlaczego warto wybrać nas?

Jesteśmy elastyczni i staramy się dostosowywać do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. Umożliwiamy wynajem auta zastępczego z OC sprawcy bezgotówkowo. Oferujemy również szereg opcji, które sprawiają, że współpraca z nami jest wygodna. Za dodatkową opłatą nasi Klienci mogą pozostawić samochód poza obszarem naszej działalności - to rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu lub nie są w stanie zorganizować transportu do miejscowości, w której mamy siedzibę. Chcemy, aby nasza wypożyczalnia aut z OC sprawcy służyła również osobom planującym dalsze podróże - skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o możliwości wyjazdu za granicę.

Samochody zastępcze, które wypożyczamy, są komfortowo wyposażone i czyste. Oferujemy, w razie potrzeby, także dodatkowe wyposażenie - fotelik dziecięcy dostosowany do określonego modelu samochodu czy sprzęt elektroniczny (nawigację GPS, CB Radio).

Formalności a wynajem samochodu z OC sprawcy w Tarnowskich Górach

Aby szybko i sprawnie skorzystać z usług naszej wypożyczalni z OC sprawcy, weź ze sobą dokumenty niezbędne do dopełnienia wszelkich formalności. Do uzyskania samochodu zastępczego będziesz potrzebował:

  • dowodu osobistego,
  • dowodu rejestracyjnego Twojego pojazdu,
  • prawa jazdy,
  • danych polisy osoby odpowiedzialnej za kolizję,
  • daty oraz numeru poniesionej przez Ciebie szkody,
  • dokumentu poświadczającego przyjęcie szkody do likwidacji (wydanego przez towarzystwo ubezpieczeniowe).

Obsługujemy wynajem aut zastępczych bez względu na wybranego przez Ciebie ubezpieczyciela. Z naszej wypożyczalni samochodów z OC sprawcy mogą skorzystać klienci takich zakładów ubezpieczeniowych jak: InterRisk S.A., AVIVA TU Ogólnych S.A., TUiR ALLIANZ Polska S.A., TUW TUW, Vienna Insurance Group, STU ERGO HESTIA S.A., BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń Vienna Insurance Group, T.U.W. POCZTOWE, Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group, PZU SA, UNIQA TU S.A,  Gothaer TU S.A., AXA TUiR S.A., TUiR WARTA S.A., TUW-CUPRUM, TUW TUZ, MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., GENERALI T.U. S.A., PROAMA, Concordia Polska TUW, LIBERTY Ubezpieczenia, LINK4 TU S.A., TUiR PARTNER S.A. i innych.

Wciąż masz wątpliwości, czy wypożyczysz u nas auto zastępcze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci także w dopełnieniu formalności.

Kiedy przyda Ci się samochód zastępczy z OC sprawcy?

Utrata samochodu w wyniku kolizji (zwłaszcza nie ze swojej winy) może całkowicie zdezorganizować codzienne życie. Auto to dla wielu osób podstawowy środek transportu, umożliwiający dotarcie w dowolne miejsce o wybranej porze dnia. Brak pojazdu sprawia, że stajemy się zależni od komunikacji miejskiej - a ta funkcjonuje różnie, szczególnie w mniejszych miejscowościach.

Twój samochód znalazł się w naprawie? Rozkład autobusów zupełnie nie pasuje do Twojego planu dnia? Masz problem z dotarciem do pracy, odwiezieniem dzieci do szkoły, zrobieniem zakupów czy innymi podstawowymi czynnościami? Przyda Ci się nasza pomoc. Dzięki nam zyskasz środek transportu, który pozwoli Ci bez przeszkód kontynuować dotychczasowe obowiązki.