Wypożyczalnia samochodów z OC sprawcy - Sosnowiec

Skorzystanie z usług naszej wypożyczalni samochodów z OC sprawcy to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy zostali pozbawieni pojazdu w wyniku kolizji spowodowanej przez innego kierowcę. Oferujemy wynajem aut zastępczych na okres naprawy uszkodzonego samochodu. Nasza wypożyczalnia jest wyposażona w pojazdy o różnej wielkości, przeznaczeniu i standardzie. Dbamy o to, aby udostępniane przez nas samochody były komfortowe i utrzymane w dobrym, gwarantującym bezpieczeństwo stanie technicznym.

Wynajem samochodów zastępczych z OC sprawcy w Sosnowcu - nasza oferta

Oferujemy szybkie i bezproblemowe wypożyczenie auta zastępczego z OC sprawcy. Służymy radą w dopełnieniu niezbędnych formalności, a także staramy się wybierać dla naszych Klientów takie pojazdy, które w jak największym stopniu spełniają ich oczekiwania. Umożliwiamy bezpłatny lub bezgotówkowy wynajem samochodu z OC sprawcy. Oferujemy także szereg udogodnień, dzięki którym współpraca z nami jest wygodna i przyjemna. Dodatkowo wyposażamy auta w foteliki dziecięce (dopasowane do konkretnego modelu) czy sprzęt elektroniczny (nawigacja GPS, CB Radio). Umożliwiamy wyjazdy wynajmowanymi pojazdami za granicę. Zdajemy sobie również sprawę, iż oddanie wypożyczonego samochodu w wyznaczonym czasie i w ściśle określone miejsce może być dla niektórych Klientów problematyczne - dlatego oferujemy (za dodatkową opłatą) możliwość pozostawienia samochodu poza obszarem naszej działalności.

Inne miasta, w których wynajmiesz auto zastępcze z OC sprawcy

Staramy się docierać do jak największej liczby Klientów, dlatego obszar naszej działalności nie ogranicza się do Sosnowca i okolic. Oferujemy usługi również na terenie innych miejscowości województwa śląskiego. Zadzwoń, jeżeli chcesz skorzystać z usług w zakresie:

Dlaczego warto skorzystać z naszej wypożyczalni?

Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z naszej usługi wynajmu auta z OC sprawcy? U nas wypożyczysz samochód czysty, z wnętrzem utrzymanym w dobrym stanie, a przede wszystkim - bezpieczny. Wiemy, co robić, aby pojazd podczas jazdy okazywał się niezawodny nawet w przypadku trudnych warunków na drodze. Poza wynajmem aut zastępczych zajmujemy się także profesjonalną pomocą drogową oraz serwisem samochodów. Naszą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy nie tylko w przypadku pojazdów, które naprawiamy, ale także tych, które znajdują się w naszej wypożyczalni.

Formalności a wynajem samochodu z OC sprawcy w Sosnowcu

Aby szybko i sprawnie skorzystać z usług naszej wypożyczalni z OC sprawcy, weź ze sobą dokumenty niezbędne do dopełnienia wszelkich formalności. Do uzyskania samochodu zastępczego będziesz potrzebował:

  • dowodu osobistego,
  • dowodu rejestracyjnego Twojego pojazdu,
  • prawa jazdy,
  • danych polisy osoby odpowiedzialnej za kolizję,
  • daty oraz numeru poniesionej przez Ciebie szkody,
  • dokumentu poświadczającego przyjęcie szkody do likwidacji (wydanego przez towarzystwo ubezpieczeniowe).

Obsługujemy wynajem aut zastępczych bez względu na wybranego przez Ciebie ubezpieczyciela. Z naszej wypożyczalni samochodów z OC sprawcy mogą skorzystać klienci takich zakładów ubezpieczeniowych jak: InterRisk S.A., AVIVA TU Ogólnych S.A., TUiR ALLIANZ Polska S.A., TUW TUW, Vienna Insurance Group, STU ERGO HESTIA S.A., BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń Vienna Insurance Group, T.U.W. POCZTOWE, Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group, PZU SA, UNIQA TU S.A,  Gothaer TU S.A., AXA TUiR S.A., TUiR WARTA S.A., TUW-CUPRUM, TUW TUZ, MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., GENERALI T.U. S.A., PROAMA, Concordia Polska TUW, LIBERTY Ubezpieczenia, LINK4 TU S.A., TUiR PARTNER S.A. i innych.

Wciąż masz wątpliwości, czy wypożyczysz u nas auto zastępcze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci także w dopełnieniu formalności.

Nasze usługi - kiedy mogą być Ci potrzebne?

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni samochodów z OC sprawcy wszystkich tych, którzy w wyniku kolizji stracili podstawowy, niezbędny do pełnienia codziennych obowiązków środek transportu. Wynajem auta zastępczego na czas naprawy własnego pojazdu umożliwia bezproblemowy, niezależny od rozkładu komunikacji miejskiej dojazd do centrum i na obrzeża miasta. Dzięki wypożyczeniu samochodu nasi Klienci mogą wrócić do często przerwanych przez nieplanowany incydent obowiązków - odwożenia dzieci do szkoły, robienia zakupów, szybkiego dojazdu do pracy.

Pomagamy nie tylko w przypadku chęci wypożyczenia samochodu. Zjawimy się na miejscu stłuczki, aby odholować Twój samochód czy przeprowadzić drobne naprawy. Oferujemy kompleksową pomoc drogową i reagujemy w rozmaitych przypadkach - wyciągamy samochody z rowu, wymieniamy żarówki na drodze czy dowozimy paliwo, jeżeli w znacznej odległości od stacji benzynowej zaskoczy Cię pusty bak.