Wypożyczenie auta z OC sprawcy w Piekarach Śląskich

Samochód zastępczy z OC sprawcy należy się kierowcom uczestniczącym w kolizji, której nie byli sprawcami. Wynajem pojazdu to wygodne rozwiązanie, szczególnie w przypadku, kiedy nasz samochód znajduje się w naprawie, a my w wyniku wypadku zostaliśmy pozbawieni środka transportu, który umożliwiał nam codzienne funkcjonowanie - dojazdy do pracy, realizowanie obowiązków osobistych bądź zawodowych. Nasza firma dysponuje własną flotą pojazdów i wypożyczalnią samochodów z OC sprawcy. Dbamy o to, aby nasi Klienci na czas naprawy własnego auta otrzymali pojazd w pełni odpowiadający ich potrzebom. Działamy na terenie Piekar Śląskich, ale nie tylko - z naszych usług można skorzystać także w pobliskich miejscowościach.

Wypożyczalnia aut z OC sprawcy - Piekary Śląskie i okolice

Nasza firma zajmuje się serwisem samochodów i pomocą drogową, a także posiada wypożyczalnię aut. Umożliwiamy bezpłatne wynajęcie samochodu z OC sprawcy. Konsultujemy z Klientami ich potrzeby i oczekiwania, pomagamy w dopełnieniu formalności. Umożliwiamy również wypożyczenie auta zastępczego z OC sprawcy bezgotówkowo. Posiadamy flotę zadbanych i sprawnych samochodów o zróżnicowanym przeznaczeniu i standardzie. Wiemy, że wynajęcie samochodu zastępczego często niweczy plany wyjazdowe, dlatego umożliwiamy Klientom wyjazd za granicę wypożyczonym pojazdem.

Wynajem auta z OC sprawcy - kiedy warto z niego skorzystać?

Brałeś udział w wypadku nie z Twojej winy? Twoje auto uszkodzono w jednej chwili, a Ty zostałeś nagle pozbawiony środka transportu? Wynajem auta zastępczego z OC sprawcy jest dla Ciebie. Dzięki tej opcji nie będziesz musiał prosić znajomych o odwiezienie dzieci do szkoły oraz udasz się do pracy niezależnie od (często niekorzystnego) rozkładu komunikacji miejskiej. Możesz skorzystać z naszej wypożyczalni także wtedy, kiedy uszkodzeniu uległ Twój pojazd dostawczy - posiadamy tego typu samochody wśród naszych aut. Pomożemy Ci wrócić do obowiązków zawodowych i rodzinnych oraz zapomnieć o niespodziewanej kolizji. Dzięki nam nieprzewidziana stłuczka, w której brałeś udział nie ze swojej winy, nie zdezorganizuje Twoich planów.

Nasze samochody zastępcze z OC sprawcy

Nasza wypożyczalnia samochodów z OC sprawcy dysponuje bogatą flotą pojazdów. Posiadamy auta osobowe klas od ,,a” do ,,f” o zróżnicowanym standardzie. Pozwala nam to odpowiadać na potrzeby naszych Klientów - wśród naszych samochodów pojazd dopasowany do indywidualnych potrzeb znajdzie zarówno rodzic, jak i singiel czy przedsiębiorca.

Oferujemy wynajem auta z OC sprawcy także tym osobom, których samochody służyły do realizowania zobowiązań zawodowych. Dysponujemy samochodami dostawczymi o rożnej pojemności, mamy także pojazdy przystosowane do przewóz osób. Umożliwiamy naszym Klientom wynajem dodatkowego sprzętu elektronicznego (CB radia, nawigacji GPS). Dodatkowe usługi, które oferujemy, pozwalają osobom korzystającym z naszych usług na wyjazd za granicę czy podstawienie auta do miejscowości, która nie jest siedzibą naszej firmy.

Formalności a wynajem samochodu z OC sprawcy w Piekarach Śląskich

Aby szybko i sprawnie skorzystać z usług naszej wypożyczalni z OC sprawcy, weź ze sobą dokumenty niezbędne do dopełnienia wszelkich formalności. Do uzyskania samochodu zastępczego będziesz potrzebował:

  • dowodu osobistego,
  • dowodu rejestracyjnego Twojego pojazdu,
  • prawa jazdy,
  • danych polisy osoby odpowiedzialnej za kolizję,
  • daty oraz numeru poniesionej przez Ciebie szkody,
  • dokumentu poświadczającego przyjęcie szkody do likwidacji (wydanego przez towarzystwo ubezpieczeniowe).

Obsługujemy wynajem aut zastępczych bez względu na wybranego przez Ciebie ubezpieczyciela. Z naszej wypożyczalni samochodów z OC sprawcy mogą skorzystać klienci takich zakładów ubezpieczeniowych jak: InterRisk S.A., AVIVA TU Ogólnych S.A., TUiR ALLIANZ Polska S.A., TUW TUW, Vienna Insurance Group, STU ERGO HESTIA S.A., BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń Vienna Insurance Group, T.U.W. POCZTOWE, Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group, PZU SA, UNIQA TU S.A,  Gothaer TU S.A., AXA TUiR S.A., TUiR WARTA S.A., TUW-CUPRUM, TUW TUZ, MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., GENERALI T.U. S.A., PROAMA, Concordia Polska TUW, LIBERTY Ubezpieczenia, LINK4 TU S.A., TUiR PARTNER S.A. i innych.

Wciąż masz wątpliwości, czy wypożyczysz u nas auto zastępcze? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci także w dopełnieniu formalności.

Inne miasta, w których oferujemy wynajem auta z OC sprawcy

Potrzebujesz samochodu zastępczego, aby móc dojeżdżać do pracy czy załatwiać bieżące sprawy? A może chciałbyś wynająć z OC sprawcy auto dostawcze? Skontaktuj się z nami także wtedy, jeśli Piekary Śląskie nie są miastem, w którym mieszkasz bądź pracujesz. Świadczymy usługi także na terenie innych miejscowości. Zadzwoń, jeśli chcesz skorzystać z usług: